Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bölge, göktepe, ilköğretim, karaman, okulu, sarıveliler, yatılı

Göktepe Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Sarıveliler Karaman

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Göktepe Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Sarıveliler Karaman

Sarıveliler Göktepe Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Göktepe Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Göktepe Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Göktepe Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim

Okulumuzun Özellikleri

a) Okulumuzun II Kademesinden toplam 150 öğrenci yatılı, I ve II kademeden toplam 172 öğrenci gündüzlü olarak eğitim-öğretime devam etmektedir
b) Okulumuzda, anasınıfından 8 sınıfa kadar öğrenciler eğitim görmektedir

YATILI OKULLAR İÇİN GİRİŞ ŞARTLARI : İlköğretim kurumları yönetmeliği ve pansiyonlu yatılı okullar yönetmeliğine uygun olarak öğrenci kayıtları yapılmaktadır

OKUTULAN SEÇMELİ DERSLER : Spor Etkinlikleri ve Sanat Etkinlikleri dersleri seçmeli ders olarak okutulmaktadır

İletişim

ADRESİ : GÖKTEPE KASABASI- SARIVELİLER/KARAMAN

TELEFON : 0 338 446 30 10

FAKS : 0 338 446 30 10

MAİL ADRESİ : goktepeyibo@hotmailcom

http://okulwebmebgovtr/70/06/966395/indexhtml

biz - wwwmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com