Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ereğli, ilköğretim, kasım, konya, okulu, topak

Kasım Topak İlköğretim Okulu Konya Ereğli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kasım Topak İlköğretim Okulu Konya Ereğli

Kasım Topak İlköğretim Okulu Hakkında - Kasım Topakİlköğretim Okulu Tanıtım - Kasım Topak İlköğretim Okulu Resimleri - Kasım Topak İlköğretim Okulu İletişim

Konya Ereğli Kasım Topak İlköğretimokulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Konya Ereğli Kasım Topak İlköğretimokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Konya Ereğli Kasım Topak İlköğretimokulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Konya Ereğli Kasım Topak İlköğretimokulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Konya Ereğli Kasım Topak İlköğretimokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Kasım Topak İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuzun temeli 1997 yılında atılmış, 1998 yılında açılış onayı alınmış ve 1999-2000 eğitim öğretim yılı başında da eğitime başlamıştır Okulumuz, adını Ereğlili iş adamı Kasım TOPAK ve devlet işbirliği ile yapılmış olan okulumuza, Kasım TOPAK'ın adı verilmiştir
Binanın kapladığı alanla birlikte çevresi 4258m2'dir Okulumuz üç katlı olarak yapılmış olup çift girişli ve kaloriferlidir Bünyesinde 2 Bilgisayar Laboratuarı, 1 Fen Laboratuarı, 1 Teknoloji Tasarım Sınıfı mevcut olup binanın bodrum katında spor salonumuz bulunmaktadır Altıncı sınıflardan itibaren dersler her dersin kendi sınıfında işlenmekte, öğrencilerimiz Türkçe dersini Türkçe sınıfında, Matematik dersini Matematik sınıfında vb işlemektedirler Derslerde ve ders dışı mesai saatlerinde formatör öğretmenimiz denetiminde açık bulundurulan iki bilgisayar sınıfımız, öğrenci ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap vermektedir
Okulumuzda normal eğitim yapılmaktadır 19 normal sınıf, bir anasınıfı ve bir özel eğitim sınıfı ile hizmetine devam eden okulumuzda 1 hizmetli, 1 kadrolu memur, 24 kadrolu öğretmen, 3 kadrolu idareci bulunmaktadır

Kasım Topak İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KONYA EREĞLİ KASIM TOPAK İLKÖĞRETİMOKULU
Adresi: CAHI MH İTFAİYE ARKASI UHUT SOKAK EREĞLİ/KONYA
Telefon Numarası: 3327103434
Faks Numarası:
E-mail Adresi: 768047@mebk12tr
Web Adresi: -

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com