Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anaokulu, gelincik, istanbul

Gelincik Anaokulu İstanbul

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gelincik Anaokulu İstanbul

Gelincik Anaokulu Hakkında - Gelincik Anaokulu Tanıtım - Gelincik Anaokulu Resimleri - Gelincik Anaokulu İletişim Bilgileri

Gelincik Anaokulu İstanbul Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gelincik Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gelincik Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gelincik Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: GELİNCİK ANAOKULU

Adresi: Toplu Konutlar 2Etap 6Bölge Halkalı

Telefon Numarası: 2126938520

Faks Numarası: 2126938520

E-mail Adresi: info [@] gelincikanaokulucom

Web Adresi: Gelincik Anaokulu

Okulumuz

Gelincik Anaokulu

Gelincik Anaokulu, 1997 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana, çocuklarımızın Kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, yaratıcı, meraklı, aktif ve neşeli, saygı sevgi, hoşgörü, dostluk barış ruhu içinde paylaşmayı öğrenen bireyler olarak yetişmesi için çalışmaktadır

Vizyonumuz

"Kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, yaratıcı, aklın ve bilimin ışığında kendini tanıyan, meraklı, aktif ve neşeli, saygı sevgi, hoşgörü, dostluk barış ruhu içinde paylaşmayı öğrenen bireyler kazandırmaktır"

Misyonumuz

İçinde bulunduğumuz bilgi çağında eğitim alanındaki her türlü yeniliklere öncülük ederek, yaşama saygılı, ulusal ve evrensel değerleri özümsemiş, kendini tanıyan, sorunlara çok yönlü bakan okumayı-araştırmayı, sorgulamayı alışkanlık edinen, doğru düşünen, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, özgür ve bilimsel düşünce gücüne sahip, bilimi sadece alıp kullanan değil, üreten ve öğrenmeyi bilen bireylerin yetişmesini sağlamaktır

Eğitim Stratejimiz

Gelincik Anaokulunda, eğitim; yaşayarak ve deneyerek öğrenmeye dayalıdırEtkin öğrenmeyi ve çocuk merkezli eğitimi temel alan anaokulumuzda bilimsel olarak kabul edilerek onaylanmış teknikleri uygulayarak çocuk zekasını 8 farklı alanda hedeflemeyi geliştirmeyi hedeflemiştir

Böylece okul öncesinde başlayan ve çocukların kendilerini keşfedebilecekleri zengin bir öğrenme ortamı oluşturmak ve onların Yaratıcı, girişken, sorgulayıcı, bilgiye açık bireyler olarak yetişmeleri için gerekli destek verilmektedir

Vizyonumuz

"Kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, yaratıcı, aklın ve bilimin ışığında kendini tanıyan, meraklı, aktif ve neşeli, saygı sevgi, hoşgörü, dostluk barış ruhu içinde paylaşmayı öğrenen bireyler kazandırmaktır"

Misyonumuz

İçinde bulunduğumuz bilgi çağında eğitim alanındaki her türlü yeniliklere öncülük ederek, yaşama saygılı, ulusal ve evrensel değerleri özümsemiş, kendini tanıyan, sorunlara çok yönlü bakan okumayı-araştırmayı, sorgulamayı alışkanlık edinen, doğru düşünen, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, özgür ve bilimsel düşünce gücüne sahip, bilimi sadece alıp kullanan değil, üreten ve öğrenmeyi bilen bireylerin yetişmesini sağlamaktır

Gelincik AnaokuluResimleri

Kaynak : webrehberibiz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com