Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ali, çiğli, ilköğretim, izmir, nevai, okulu, şir

Ali Şir Nevai İlköğretim Okulu Çiğli İzmir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ali Şir Nevai İlköğretim Okulu Çiğli İzmir

Ali Şir Nevai İlköğretim Okulu Hakkında - Ali Şir Nevai İlköğretim Okulu Tanıtım - Ali Şir Nevai İlköğretim Okulu Resimleri - Ali Şir Nevai İlköğretim Okulu İletişim

Ali Şir Nevai İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Ali Şir Nevai İlköğretim Okulu, 1990 yılında eğitim öğretime başlamıştır Okulumuz iki binadan oluşmakta ana bina betonarme ve 4 katlı diğer bina betonarme ve 3 katlıdır Kaloriferle ısınmakta olup yakıt olarak fuel-oil kullanılmaktadır Kuruluşundan bu yana ikili eğitim öğretim yapılırken yeni binanın 2005-2006 eğitim-öğretim yılında kullanılmasıyla tam gün eğitim öğretime geçilmiştir Okulumuzda 22 derslik, 1 anasınıfı, 2 öğretmenler odası, 1 spor odası, 1 rehberlik odası, 1 kütüphane, 1 toplantı salonu, 1 bilgi teknoloji sınıfı, 1 müdür odası, 2 müdür yardımcısı odası, iş eğitimi atölyesi, depo ve arşiv mevcuttur Sınıflarımızda televizyon, vcd bazı sınıflarda da bilgisayar bulunmaktadır

Okulumuzun geniş ve bakımlı bahçesi vardır Bahçenin yüzölçümü 3640 m2dir Ön bahçede öğrencileri yağmurdan korumak amacıyla üstü kapalı bir alan oluşturulmuştur Bahçede ağaçlandırma çalışmaları yapılmaktadır

Okulumuzda 1 müdür, 2 müdür yardımcısı, 36 öğretmen ve 1 memur görev yapmaktadır

2004-2005 eğitim-öğretim yılında Anadolu Liselerini 33, Anadolu Öğretmen Liselerini 2, Anadolu Meslek Liselerini 26 öğrencimiz kazanmıştır 2005-2006 eğitim öğretim yılında ise, Anadolu Liselerini 32, Anadolu Öğretmen Liselerini 2, Anadolu Meslek Liselerini 16, Sosyal Bilimler Lisesini 1 öğrencimiz kazanmıştır
Şu an okul bahçesinde 40 metrekarelik kullanım alanı ile bir kantin binası,öğrenciler için 4 adet bank, 2 adet basketbol potası,anasınıfı öğrencileri için oyun parkı mevcuttur

Ali Şir Nevai İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Çiğli
Okul Adresi : 6794/3 SokNo:1 Evka 2 Çiğli İzmir
Okul Telefonu : 0 232 3703255
Okul Faks : 0 232 3704595
Okul Web Sitesi : http://alisirnevaimebk12tr/
Okul E-Mail : 290176@mebk12tr
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Ulaşım Bilgileri:
Lojman Durumu : Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Ali Şir Nevai İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com