Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aksaray, anaokulu, emre, ortaköy, yunus

Yunus Emre Anaokulu Ortaköy Aksaray

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yunus Emre Anaokulu Ortaköy Aksaray

Ortaköy Yunus Emre Anaokulu Hakkında - Yunus Emre Anaokulu Tanıtım - Yunus Emre Anaokulu Resimleri - Yunus Emre Anaokulu İletişim

Okulumuz hakkında bilmek istedikleriniz

En değerli varlıklarımız çocuklarımız için çocuk merkezli etkin öğrenmeyle sürecek olan eğitim programı uygun fiyatlarıyla faaliyete geçmiş bulunmaktadır Ortaköy’de tam gün eğitim yapan tek OKUL Öncesi Eğitim Kurumu olan Yunus Emre Anaokulu çocuklara günde (3) üç öğün uzman kişilerce hazırlanmış yemek listesi, Çocukların her alanda gelişimlerini destekleyen zengin materyallerle donatılmış sınıf ve bahçe ortamları, uygun şekilde düzenlenmiş yemek salonu, hijyenikliği ön planda tutulan mutfak, çocukların özelliklerine uygun hazırlanmış kız ve erkek tuvaletleri, alanında uzman KADROLU eğitimci kadrosu ve çalışanıyla çocuklara en güzel eğitim hizmetini vermektedir

Çocuklar için yaşamı öğrenme aracı olan "OYUN ", çocuğun fiziksel, psikomotor, duygusal, sosyal, zihinsel ve dil gelişiminde etkili olmaktadır Her çocuk yetenekleri ile doğar Bu yetenekleri ortaya çıkarmak ve gelişmelerine yardımcı olmak konusunda Yunus Emre Anaokulu olarak bu güne kadarki eğitimimizde bunu başarmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz

Yunus Emre Anaokulu’nda çocukların çevre bilincini geliştirmeleri hedeflenmektedir
Temizliğin ve hijyenikliğin simgesi olan BEYAZ BAYRAK almış Merkezde tek okuldur

Doğum günü, Yılbaşı ve yılsonu partileri Yunus Emre Anaokulu’nda çok anlamlıdır

İletişim bilgileri

Adı: YUNUS EMRE ANAOKULU
Adresi: Merkez Ortaköy
Telefon Numarası: 3823514616
Faks Numarası: Bilgi yok
E-mail Adresi: Bilgi yok
Web Adresi: http://wwwyunusemreanaokulu68trgg/Ana-Sayfahtm

biz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com