Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, çelebioğlu, cem, çorlu, ilköğretim, okulu, tekirdağ

Cem Çelebioğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Cem Çelebioğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

Çorlu Cem Çelebioğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Cem Çelebioğlu İlköğretim Okulu Tanıtımı - Cem Çelebioğlu İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Cem Çelebioğlu İlköğretim Okulu Resimleri

Cem Çelebioğlu İlköğretim Okulu Tekirdağ Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cem Çelebioğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cem Çelebioğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cem Çelebioğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Cem Çelebioğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: CEM ÇELEBİOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çorlu/Tekirdağ

Telefon Numarası: 2826247114
Faks Numarası: 2826247114

OKULUMUZ

İstanbul Barosu avukatlarından sayın Cemal Çelebioğlu tarafından 1985 yılında elim bir trafik kazasında vefat eden oğulları Cem Çelebioğlu'nun anısını ve adını yaşatmak amacıyla devletimizin başlatmış olduğu ''Kendi Okulunu Kendin Yap'' kampanyası dahilinde yaptırılmıştır

1986 yılında inşasına başlanan 1988 yazında bitirilen 1071 metrekare alan üzerine iki katlı okul binası 1988 - 1989 öğretim yılı başında müstakil ortaokul olarak Milli Eğitim Bakanlığı'na devir teslimi yapılmıştır

Okulumuz Tekirdağ'a 18km ve Çorlu'ya 18 km uzaklıkta Yenice Beldesi, Şerefli mevkiinde bulunmaktadır

2008 - 2009 öğretim yılında okulumuzda bulunan öğrenci sayısı 178' dir
Personel Kadrosu 1 müdür, 1 müdür yardımcısı, 8 öğretmen ve 2 görevliden oluşmaktadır

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberibiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com