Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arguvan, cumhuriyet, ilköğretim, malatya, okulu

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Malatya Arguvan

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Malatya Arguvan

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında - Cumhuriyet İlköğretim Okulu İletisim - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Malatya Arguvan

Okulun Tarihçesi :

Cumhuriyet İlköğretim Okulu 2004 yılında devlet vatandaş işbirliği ile yaptırılmıştır Ancak inşaatın bitiminden sonra bir yıl hizmete girememiş olup, dönemin ilçe Kaymakamı Cevdet ATAY’ın Fen Bilgisi Öğretmeni Erdoğan Doğan’ ı Kurucu Müdür olarak görevlendirmesi ile 2006-2007 eğitim öğretim yılında Atatürk İlköğretim Okulu’ndan beşi görevlendirme ve beşi de ücretli sınıf öğretmeni olmak üzere toplam on öğretmen ile eğitim - öğretim hayatına başlamıştır Okulumuz açılırken Taşıma Merkezi okul olarak düşünüldüğünden Merkez Atatürk İlköğretim okuluna taşıma ile gelen tüm öğrenciler okulumuza transfer edilmiştir Şu an okulumuza çevre köylerden ( KUYUDERE-ERMİŞLİ-İSAKÖY-KARAHÖYÜK-MORHAMAM-BOZAN-ÇAVUŞ-ASMACA-ÖMER AĞA-KOÇAK-GÜMÜŞLÜ-KARABABA-ARMUTLU--DOLAYLI-ÇAKIRSU-YÜREKTAŞ - KOYUNCU-BAHÇELİEVLER-GÜVEÇLİ-SADIKBEY ÇİFTLİĞİ-ÇAKIRSU KOYUNCU ) toplam 195 öğrenci gelmektedir ÖĞLE YEMEKLERİ: Öğrencilerimizin öğle yemeği ihtiyaçları Arguvan Lisesi pansiyonunda hazırlanan sıcak yemekler, okula kadar getirilmekte ve tabldotlarla sorunsuz bir şekilde verilerek giderilmektedir 2007-2008 yılı itibarı ile okulumuzda, 2 idareci, 5 sınıf öğretmeni (Bir sözleşmeli), 8 branş öğretmeni (4görevlendirme, 1 asker Öğrt) toplam 13 öğretmen görev yapmaktadır okulun kadrolu öğretmen kadrosu eksikliğinin yanı sıra hizmetli ve memur sıkıntısı bulunmaktadır Okul temizlik hizmetlileri kaymakamlık tarafından sağlanan 2 personel tarafından yürütülmektedir

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Malatya Arguvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: ATATÜRK CAD ARGUVAN MALATYA
Telefon Numarası: 4227712301
Faks Numarası: 4227712301
E-mail Adresi:
Web Adresi: http://malatyamebgovtr/okul/defau29&durum=tarih

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com