Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alaşehir, bilgileri, elem, emine, ilköğretim, kayacık, manisa, okulu

Emine Elem Kayacık İlköğretim Okulu Bilgileri Alaşehir Manisa

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Emine Elem Kayacık İlköğretim Okulu Bilgileri Alaşehir Manisa

Emine Elem Kayacık İlköğretim Okulu Hakkında - Emine Elem Kayacık İlköğretim Okulu Tanıtım - Emine Elem Kayacık İlköğretim Okulu Resimleri - Emine Elem Kayacık İlköğretim Okulu İletişim

Emine Elem Kayacık İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

Geleceğin yetişkinleri olan öğrencilerimizin eğitim ve öğretimlerinde daima kaliteyi yüksek tutan, sürekli değişen ve gelişen bir kurum olabilmektir Dünya standartlarını yakalama yolunda demokratik, laik, çağdaş bireyler yetiştirebilmek , bölgemizde örnek ve lider bir okul olabilmektir

İstiyoruz ki,

Okulumuzda, Öğrenme Temel İhtiyaç Kabul Edilsin

İstiyoruz ki,

Okulumuzda Her Veli Öğrencilerine Öğrenme İçin Her Türlü Fırsatın Verildiğini Bilsin

İstiyoruz ki,

Verdiğimiz eğitim, öğrencileri bir üst öğrenime hazırlasın,hayata atıldıklarında ise "işin anahtarı", "ekmeğin kapısı" olsun

İstiyoruz ki,

Tüm velilerimiz ve öğrencilerimiz İyi bir eğitimin uygun, temiz bir çevrede olacağını bilsin, ve çevre bilinciyle hareket etsin

İstiyoruz ki,

Herkesin herkesten öğreneceği bir şeyler olduğu bilinsin (ÖĞRENEN OKUL) modeli oluşsun

İstiyoruz ki,

Velilerimiz en önemli destekleyicimiz olsun,okulumuzun her öğrenciye ?BİR DÜNYA' gözüyle baktığını bilsin

İstiyoruz ki,

Okulumuzdaki herkes görev ve sorumluluk tanımını iyi bilsin,kendi alanında tercih edilen olsun

İstiyoruz ki,

Bütün personelimiz okulumuzda çalışmaktan,her öğrenci bu okulda öğrenim görmekten zevk alsın

İstiyoruz ki,

Okulumuzda herkes gelişen teknolojik yeniliklerden yararlanarak her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın,kendini yenileyip geliştirsin

İstiyoruz ki,

Zamanın önemi kavranmış olsun ve işler "tam zamanında" ve "olması gerektiği gibi" yapılsın

İstiyoruz ki,

Okulumuzda herkes, her gün, daha iyiye ulaşmak için çalışsın

MİSYONUMUZ

Biz, öğrencilerimiz başta bütün okul toplumumuzun bilgiyi elde eden, onu kullanan, üreten ve paylaşmayı bilen bireyler olarak, yaşadıkları çağın sunduğu bütün değerleri benimsemiş, hatta aşıp çağ(lar)a yön vermeye ; elde ettiği bilgi birikimi ve sahip olduğu kendi milli ve tarihi öz değerlerini hazmetmiş bireyler olarak yetişmeleri için onların önünü açmak ve yeni ufuklara koşmalarına yardımcı olmak için varız

Emine Elem Kayacık İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Alaşehir
Okulun Telefonu: (236) 654 48 07
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: ŞEYHSİNAN MAHALLESİ ALİ KOÇ CADDESİ NO:130
Okulun Web Adresi: http://emineelemkayacikmebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: emineelemkayacik@hotmailcom - 864337@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Emine Elem Kayacık İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com