Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağustos, eskişehir, ilköğretim, odunpazarı, okulu

30 Ağustos İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

30 Ağustos İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

30 Ağustos İlköğretim Okulu Hakkında - 30 Ağustos İlköğretim Okulu Tanıtım - 30 Ağustos İlköğretim Okulu Resimleri - 30 Ağustos İlköğretim Okulu İletişim

30 Ağustos İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

O

30 Ağustos İlköğretim Okulu Gültepe Mahallesi, Üniversite Evleri, Yenikent Mahallesi ve Büyükdere Mahallesinde ikamet eden çocuklarımızın eğitim yuvasıdır

Eğitime Katkı Paylarına toplanan para ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılan okulumuzun yapımı 21/06/1999 tarihinde tamamlanmış olup 2000 – 2001 eğitim öğretim yılında hizmete açılmıştır 13211 metrekare arsa yüzölçümü olan okulumuzun 8500 metrekare kullanım alanı bulunmaktadır

Okulumuzda normal öğretim yapılmakta olup 2 Anasınıfı Dersliği olmak üzere 32 derslik bulunmaktadır Ayrıca okulumuzda 2 iş atölyesi, 1 bilgisayar laboratuvarı, 1 çok amaçlı salon, 2 fen bilgisi laboratuvarı, 1 kütüphane, 1 yemekhane,1 müzik odası, 1 rehberlik servisi odası, 1 resim atölyesi , 1 drama odası, 1 spor salonu bulunmaktadır

30 Ağustos İlköğretim Okulu bina olarak her türlü imkan ve donanıma sahip büyük bir okuldur Okulumuzda derslik sisteminin uygulanmaktadır Her branş için ayrı bir derslik oluşturulmuş olup, o ders için gerekten tüm eğitim araç-gereçleri sınıflarda hazır bulunmaktadır

ÖĞRENCİLERİMİZE VERİLEN HİZMETLER

* Öğrenci Servisleri
* Öğle Yemeği
* Spor Etkinlikleri
* Rehberlik Hizmetleri
* Yetiştirme Kursları
* Halk Oyunları Kursu
* Bilgi Yarışmaları

30 Ağustos İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Odunpazarı
Okulun Telefonu: 2222292805
Okulun Faksı: 2222392427
Okulun Adresi: GÜLTEPE MAHGENÇLİK BULVARI ÜNİVERSİTE EVLERİ KARŞISI NO: 51 Odunpazarı Eskişehir
Okulun Web Adresi: http://otuzagustosmebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 967456@mebk12tr
Okulun Müdürü: Haydar ARSLAN
Okulun Ulaşım Bilgileri: 34 ve 37 nolu büyükşehir belediyesi ve 34 ve 37 nolu münibüsler okula ulaşmak için kullanılabilir
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

30 Ağustos İlköğretim Okulu Resimleri :

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com