Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altıntaş, bilgileri, gökçeler, ilköğretim, kütahya, okulu

Gökçeler İlköğretim Okulu Bilgileri Altıntaş Kütahya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gökçeler İlköğretim Okulu Bilgileri Altıntaş Kütahya

Gökçeler İlköğretim Okulu Hakkında - Gökçeler İlköğretim Okulu Tanıtım - Gökçeler İlköğretim Okulu Resimleri - Gökçeler İlköğretim Okulu İletişim

Gökçeler İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz ilk olarak 1945 yılında Eğitim ve öğretime açılmıştır Bu okul kerpiç ahşap yapımlı olup, okulun malzemeleri köy halkı tarafından sağlanmış, işçiliği de köy halkı tarafından yapılmıştır Bu bina 1978 yılına kadar ilkokul olarak faaliyetlerine devam etmiş ve aynı yıl yeni yapılan binaya taşınmıştır 1979–1980 eğitim-öğretim yılında eski binada ortaokul faaliyete geçmiştir Bu ortaokul 1981 yılında bakanlığın emri ile öğrenci yetersizliği nedeniyle kapatılmıştır 1989–1990 eğitim öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığı'nın 09/10/1989 tarih ve 18274 sayılı onayı ile ortaokul yeniden açılmıştır 24081993 tarihine kadar ilkokul ve ortaokul ayrı binalarda faaliyetlerine devam etmiştir Valilik Makamının 04081993 tarih ve 13710 sayılı onayı ile ilkokul ve ortaokul birleştirilmiş ve ilköğretime dönüştürülmüştür 1995 yılında yeni betonarme bina yapılmış vu bu tarihten itibaren eğitim öğretim faaliyetlerine yeni binada devam edilmeye başlanmıştır Yine Valilik Makamının 24/05/2005 tarih ve 7910 sayılı onayı ile ilköğretim bünyesinde anasınıfı açılmış olup 2005–2006 öğretim yılından itibaren eğitim öğretimine başlamıştır

OKULUN FİZİKİ DURUMU

BİNA VE BAHÇE DURUMU: Okul binası 354 metrekaredir Tapu kayıtlarına göre tüm arsa alanı 2439 metrekaredir Bunun 1800 metrekaresi bahçe olarak kullanılmaktadır Okul bahçesinde 7 adet öğretmen lojmanı bulunmaktadır Okul bahçesi, okul müdürlüğü ve İl Çevre Müdürlüğü’nün işbirliği ile karaçam, sedir, idris, mahlep, iğde, kurtbağrı, berberis gibi ağaç ve çalı türlerinden 400 fidan dikilerek yeşillendirilmiştir
KAPASİTESİ: Okulumuz bayındırlığın tip projesine uygun olarak 12 derslikli ilköğretim okulu olarak yapılmıştır Bu dersliklerden 1 tanesi ana sınıfı dersliği, 8 tanesi de derslik olarak kullanılmaktadır
DONANIM VE TEFRİŞİ: Okulumuzda 1 müdür odası, 1 öğretmenler odası,1 Fen laboratuarı, 1 bilgi teknoloji sınıfı, 1 kooperatif, kızlar tuvaleti(üç bölme), erkekler tuvaleti(üç bölme), 1 hizmetli odası, 1 kalorifer dairesi ve kömürlük, okul bahçesinde depo ve lojman kömürlükleri olarak kullanılmakta olan eski tuvaletler, bulunmaktadır

Gökçeler İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Altıntaş
Okulun Telefonu: 274 323 6019
Okulun Faksı: 274 323 6019
Okulun Adresi: Gökçeler Köyü
Okulun Web Adresi: http://wwwgokcelerilkogretimokuluk1 2tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Gökçeler İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com