Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
haliller, ilköğretim, izmir, kiraz, okulu

Haliller İlköğretim Okulu Kiraz İzmir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Haliller İlköğretim Okulu Kiraz İzmir

Haliller İlköğretim Okulu Kiraz İzmir Hakkında - Haliller İlköğretim Okulu Kiraz İzmir Tanıtım - Haliller İlköğretim Okulu Kiraz İzmir Resimleri - Haliller İlköğretim Okulu Kiraz İzmir İletişim

Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ
Çağdaş, demokratik, girişimci, üretken, akılcı yaklaşımlar gösterebilen, bilgiyi ve yaratıcılığını kullanabilen, sosyal ve kültürel özelliklerini ilişkilerine sağlıklı olarak taşıyabilen bireyler yetiştirmek

Okulumuzu ezbercilikten uzak, araştırma ve uygulamaya dönük bilimsel çalışmalar yapılan, öğrencilerimizin akademik başarılarını arttıran eğitim yuvası haline getirmek

Okulumuzu, eğitim-öğretim ve fiziki yapısı itibariyle bulunduğumuz ilin ve Türkiye’ nin en nitelikli, seçkin okulların seviyesine getirmek

MİSYONUMUZ

Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda evrensel, ulusal ve bilimsel yöntemleri kullanarak, ülkemizin ihtiyaç duyduğu sorumluluk sahibi, üretken, çalışkan, demokratik bireyler yetiştirmek İdareci, öğretmen ve personel olarak öğrencilerimize yaşanabilir bir eğitim ortamı sağlıyoruz Velilerimizle hoşgörü, saygı ve sevgi esasına dayalı ilişkiler geliştirip, veli-öğretmen-öğrenci ilişkilerini geliştirmek ve velilerimizle işbirliği halinde olarak onların desteğiyle çevreye açılmak ve okulumuzu kültür merkezi haline getirmek

Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Kiraz
Okulun Telefonu: (232) 574 03 50
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Haliller Köyü
Okulun Web Adresi: http://halillermebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com