Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, ilköğretim, kooperatifi, manisa, nakliyeciler, okulu, soma

Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlköğretim Okulu Bilgileri Soma Manisa

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlköğretim Okulu Bilgileri Soma Manisa

Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlköğretim Okulu Hakkında - Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlköğretim Okulu Tanıtım - Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlköğretim Okulu Resimleri - Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlköğretim Okulu İletişim

Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz, Soma Kamyoncular ve Nakliyeciler Kooperatifi’nin önemli ölçüde maddi katkılarıyla yapılmış olmasından dolayı Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlköğretim Okulu olarak adlandırılmıştır Okulumuz ilçemizin Namazgah Mah Şakayık Sokak No:2 adresinde, merkezi bir okul olarak; bir yıl gibi kısa bir sürede inşa edilmiş, 2006-2007 Öğretim Yılında ilk defa 7 şube ve 165 öğrencisiyle eğitim-öğretime başlamıştır Okulun Kurucu Müdürlüğünü Soma Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısıyken Okula Kurucu Müdür atanan Ramiz KAT yapmıştır

Normal eğitimle 550 öğrencinin eğitim öğretim yapabileceği bir kapasiteye sahip olan ve 18 derslik olarak inşa edilen okulumuz 17 Kasım 2006 tarihinde TBMM Başkanımız Sayın Bülent ARINÇ tarafından resmi törenle açılmıştır

2007-2008 Öğretim yılında Anasınıfı da açılan okulumuzun öğrenci sayısı 234 de yükselmiş ve şube sayısı 10 olmuştur
2007-2008 öğretim yılı 2 dönemi itibariyle okulumuz iki idarecisi sekiz kadrolu öğretmeni ,bir kadrosuz Usta öğreticisi, bir ücretli öğretmeni, kadrosu başka okulda olup geçici görevlendirmeli çalışan on branş öğretmeniyle, boş geçen dersi olmadan eğitim öğretim hizmetini sürdürmektedir

Bir yıl gibi kısa bir sürede Bilişim Teknoloji Sınıfına, Fen laboratuarına, Projeksiyonlu Sunu sınıfına ve kantine sahip olan okulumuz kısa sürede Somamız’ın güzide bir okulu olmak için eğitim yarışında kendisini gösterecektir

Okulumuzun Karaelmas Diyarı Soma’ya kazandırılmasında büyük emekleri olan başta Soma Kaymakamı Sayın Mehmet ÖKLÜ’ye, Belediye Başkanımız Sayın Hasan ERGENE’ye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Recep DUMAN’a, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın İbrahim ERSOY’a Soma Kamyoncular ve Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Sayın Yusuf DEĞİRMENCİ’ye ve diğer emeği geçen herkese saygılarımızın ifadesi olarak ve bu hizmetlerinden ötürü gelecekteki öğrencilerimiz tarafından da bilinip tanınmaları , adlarının yaşatılması için onların isimlerinin burayı şereflendirmesini uygun buluyoruz

Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Soma
Okulun Telefonu:
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://somanakliyecilerkoopiomebk12 tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com