Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ilköğretim, izmir, kemalpaşa, okulu, ören

Ören İlköğretim Okulu Kemalpaşa İzmir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ören İlköğretim Okulu Kemalpaşa İzmir

Ören İlköğretim Okulu Hakkında - Ören İlköğretim Okulu Tanıtım - Ören İlköğretim Okulu Resimleri - Ören İlköğretim Okulu İletişim

Ören İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz İzmir merkeze 45 kilometre, Kemalpaşa’ya 15 kilometre uzaklıkta olup eski, İzmir-Ankara yolu üzerindedir Beldemize ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir 1935 yılında şuan ki A Blokta eğitim ve öğretime başlanmıştır Daha sonra beldemizin diğer mahallesinde bulunan İstiklal İlkokulu bünyemize katılmıştır Bugün toplam üç blokta, anasınıfı dahil, 18 şube olarak eğitim ve öğretime devam etmektedir Ayrıca Yabancı Dil laboratuarı, Bilgi teknoloji sınıfı, Fen laboratuarı, Görsel Sanatlar Atölyesi, Teknoloji ve Tasarım işliği, Kütüphane, Projeksiyon odası ve Hayırsever Sayın İsmet YORGANCILAR tarafından yaptırılan Kantin Binası okulumuz bünyesinde bulunmaktadır 2007-2008 eğitim Öğretim yılı başında Hayırsever Sayın İbrahim Ataman SEZER’in katkısıyla okulumuzun tüm şubelerine “Internet bağlantılı” 18 Bilgisayar ve 18 Projeksiyon kazandırılmıştır

Ören İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Kemalpaşa
Okulun Telefonu: 232 874 8021
Okulun Faksı: 232 874 8040
Okulun Adresi: Turgutlu Cad Numara: 48 Kemalpaşa-Ören
Okulun Web Adresi: wwworenk12tr
Okulun E-Posta Adresi: 622311@mebk12tr
Okulun Müdürü: Cemail YÜKSEL
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Ören İlköğretim Okulu Resimleri :

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com