Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, gölmarmara, ilköğretim, köyü, manisa, okulu, ozanca

Ozanca Köyü İlköğretim Okulu Bilgileri Gölmarmara Manisa

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ozanca Köyü İlköğretim Okulu Bilgileri Gölmarmara Manisa

Ozanca Köyü İlköğretim Okulu Hakkında - Ozanca Köyü İlköğretim Okulu Tanıtım - Ozanca Köyü İlköğretim Okulu Resimleri - Ozanca Köyü İlköğretim Okulu İletişim

Ozanca Köyü İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

MİSYONUMUZ

Biz; Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, Onların bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler, iyi bir vatandaş olarak yetişmelerine fırsat tanımak; Onların 21 yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız r

VİZYONUMUZ

Biz Ozancaİlköğretim Okulu olarak bütün öğrencilerimizin akademik, sosyal ve psikolojik yönden gelişimini sağlamak için varız Bunun için “her öğrencinin öğrenebileceği” düşüncesinden yola çıkarak bütün öğrencilerimizin öğrenmelerini başarmak; bilgili, becerili, topluma yararlı, kendine güvenen ve geleceğe güvenle bakan bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için varız

İNANDIĞIMIZ İLKELER

Öğrenemeyen öğrenci yoktur Öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmesi ilk önceliktir Öğrenciler bütün çalışmalarımızın ortak noktasıdır ve amaçlarıma temel oluştururBiz, birbirimizi öğrencilerin, velilerin ve toplumun sürekli gelişen belirtilerine ayak uyduracak şekilde geliştirmek için yüreklendiririz Biz öğrencilerimizin başarısını arttırmak için karşılıklı olarak sorumluluk alır ve verimli bir şekilde çalışırız Biz birbirimize ve kendimize güveniriz Öğrencilerimize bir birey olarak saygı duyar onları koruyup gözetiriz Sadece okulda değil hayatta da öğrencimizdir Birbirimizi anlıyor farklılıkları ve geçiş ayrılıklarını bir zenginlik olarak kabul ediyoruz Eğitime katkı sağlamayan veli yoktur

STRATEJİ VE AMAÇLARIMIZ

Strateji;
Öğrenemeyen öğrenci yoktur
Bütün öğrenciler öğrenebilir

Amaç;
Tüm öğrencilerin başarısını arttırmak
Başarılı ve başarısız öğrenciler arasında seviye farkını azaltmak

Strateji;
Veliler okulumuz için vazgeçilmez bir destektir

Amaç;
Okula güveni ve veli katılımını arttırmak

Strateji;
Liderlik okulumuz atmasforinde farkına varılır bir davranış biçimidir

Amaç;
Okulun tamamında liderlik davranışlarını ve bunun her alandaki geçerliliğini geliştirme

Ozanca Köyü İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Gölmarmara
Okulun Telefonu: 236 525 81 91
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Ozanca Köyü
Okulun Web Adresi: http://ozancamebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 392558@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Ozanca Köyü İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com