Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adnan, bilgileri, ceylan, gölmarmara, ilköğretim, manisa, okulu, şehit

Şehit Adnan Ceylan İlköğretim Okulu Bilgileri Gölmarmara Manisa

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şehit Adnan Ceylan İlköğretim Okulu Bilgileri Gölmarmara Manisa

Şehit Adnan Ceylan İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Adnan Ceylan İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit Adnan Ceylan İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit Adnan Ceylan İlköğretim Okulu İletişim

Şehit Adnan Ceylan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulun Amaçları: Milli Eğitim Bakanlığının amaç ve ilkelerine uygun olarak eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam etmektedir 8 yıllık kesintisiz ilköğretim uygulaması ve taşımalı eğitim uygulama merkezidir Taşıma kapsamına alınan köyler ;

DEYNEKLER,KAYAALTI,HACIBAŞTANL AR,HACIVELİLER,ÇÖMLE KÇİ,HIROĞLU,BEYLER, KILCANLAR, YENİKÖY, AYANLAR, TAŞKUYUCAK, ÇAMKÖY, YUNUSLAR, OVA KÜME EVLERİ köyleridir Taşıma ile gelen öğrenci sayısı 345 kişidirBu sayı çeşitli zamanlarda değişmektedir

Okulun Tarihçesi: Kayapınar İlköğretim Okulu 1968-1969 Eğitim ve öğretim yılında hizmete girmiştir 1997 Yılında 4306 sayılı yasa ile okulun adı Kayapınar İlköğretim Okulu olarak değişmiştir1999 Yılında ise valilik makamının 15021999 tarih ve 4896 sayılı onay verilmesi ile okul adı şehit ismi verilerek Kayapınar Şehit Adnan Ceylan İlköğretim Okulu olarak değişmiş ve hizmete bu isimle devam etmektedir
Fiziksel Özellikleri:Okulumuzda 21 dershane olmasına rağmen, bunlardan ilk önce yapılan binada bulunan salonun bölünmesi sonucu 2 derslik yapılmış ayrıca aynı binada bulunan araç odası da düzenlenerek derslik sayısı 24 e çıkarılmıştır İki anasınıfına ayrılan oda birde laboratuar olarak kullanılan sınıf bulunmaktadır Araç odası vb yerler bulunmaktadır Derslik başına düşen öğrenci sayısı ortalama 24 kişidir

Okulumuzda 4 adet idare odası vardır Bu idare odaları Müdür odası, iki adet Müdür yardımcısı odası, memur odası ve bir adet öğretmenler odası olarak mevcuttur

Okulumuz 2008/2009 öğretim yılında müstakil bir yemekhane yapılmış olup aynı anda 165 kişi yemek yiyebilmektedir Ayrıca 16 kişinin kullanabileceği lavabolar yapılmıştır 2010 yılında voleybol sahasını gören 150 kişilik tribün yapılmış olup üstünün kapatılması da planlanmıştır2010 yılında hayırsever vatandaşlar tarafından okul bahçesine çeşme yapılmıştır

Şehit Adnan Ceylan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Gölmarmara
Okulun Telefonu:
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Kayapınar Mahallesi Karayağız Cad
Okulun Web Adresi: http://wwwsehitadnanceylanmebk12t r/
Okulun E-Posta Adresi: zeybekd@gmailcom
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Şehit Adnan Ceylan İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com