Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, gebze, ilköğretim, koç, kocaeli, okulu

Koç İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Koç İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

Koç İlköğretim Okulu Hakkında - Koç İlköğretim Okulu Tanıtım - Koç İlköğretim Okulu Resimleri - Koç İlköğretim Okulu İletişim

Koç İlköğretim Okulu Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Koç İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Koç İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Koç İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Koç İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Koç İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Gebze Koç İlköğretim Okulu, Vehbi Koç Vakfı tarafından tüm ülke genelinde yaptırılan 12 adet aynı standartlardaki okullardan birisidir Okulumuzun yapımını Kayı Limitet Şirketi üstlenmiştir
Okul yeri Gebze Belediyesi tarafından hibe edilmiştirToplam alanı 10775 metrekaredir , kapalı alanı 4800 metrekaredir
Okulun yapımında Gazal AŞ yöneticileri yetkili kılınmışlardır1998 yılında başlayan okul yapımı 31 Ekim 1999 tarihinde açılış yapılarak hizmete girmiştir
Okul açılışında o zamanki Kocaeli Valisi Sayın Kemal ÖNAL, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Şişman ,Gebze Kaymakamı Yıldırım UÇAR, Vakıf yöneticileri ve Sayın Ömer Koç, Erdal YILDIRIM, Haldun GÖREN, Bahri ÖZBAY, Erkut ÖZERMEN, Nejat KARAAĞAÇLI, Müh Can GÖNEN, Gebze Belediye Başkanı Ahmet PEMBEGÜLLÜ, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri, Gebze esnafı ve protokol üyeleri ile genel ve yerel basın bulunmuşlardır
Okulumuzun İsmi : Okulumuz ismini ülkemizin en büyük sanayi topluluklarından biri olan Koç Grubu ve O’nun kurucusu olan Vehbi Koç’tan almıştır

Koç İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KOÇ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: YENİKENT MH ISSIK GÖL CD 2423 SK
Telefon Numarası: 2627212022
Faks Numarası: 2627212023
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Koç İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com