Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aydın, başlık, bilgileri, cavit, ilköğretim, merkez, okulu, umurlu

Umurlu Cavit Başlık İlköğretim Merkez Okulu Bilgileri Aydın

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Umurlu Cavit Başlık İlköğretim Merkez Okulu Bilgileri Aydın

Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Umurlu Cavit Başlık İlköğretim Tanıtımı - Aydın Merkez'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Umurlu Cavit Başlık İlköğretim Resimleri - Umurlu Cavit Başlık İlköğretim Hakkında

OKULUN TARİHÇESİ : Okulumuz merhum Cavit Başlık’ ın bağışlamış olduğu arsa üzerine 2001 yılında Umurbey İlköğretim Okulunun ek binası olarak yapılmıştır İnşaatı tamamlandıktan sonra Atatürk İlköğretim Okulu’ na tahsis edilmiştir 2005 yılında Valiliğimizin onayıyla Umurlu Cavit Başlık İlköğretim Okulu olarak eğitim öğretim faaliyetine başlamıştır

OKULUN BİNA DURUMU
a)-Binanın Özellikleri : Okul binası zemin ve Ikattan oluşmaktadır
11 derslik, Müdür Odası, Müdür Yardımcısı Odası, Öğretmenler Odası, Rehberlik Servisi ve tuvaletlerden oluşmaktadır
b)-Laboratuar : Okulumuzda 1Adet Fen ve Teknoloji laboratuarı, 1 Adet Bilgisayar Laboratuarı mevcuttur
c)-Okul ve Sınıf Kitaplıkları : Her sınıfta sınıf kitaplığı mevcuttur Uygun yer olmadığı için okul kütüphanesi oluşturulamamıştır
d)-Depo ve ambar durumu : Depo ve ambar olarak kullanılacak her hangi bir bölüm bulunmamaktadır
e)-Diğer Sosyal Faaliyetler : Okulumuzda her eğitim öğretim yılının açılış ve kapanışında şenlik düzenlenmektedir Geleneksel hale getirdiğimiz lokma günleri düzenlenmektedir Folklor, İzcilik ve tiyatro çalışmaları devam etmektedir Çocuklarımızın derslerinde eksik kalan konuları tamamlamak için temel derslerde etüt çalışmaları yapılmaktadır Ayrıca yeşil bir umurlu için ağaçlandırma çalışmaları yapılmaktadır

[ Misyonumuz-Vizyonumuz ]
CAVİT BAŞLIKİLKÖĞRETİM OKULU OLARAK MİSYONUMUZ

Çağdaş yeniliklere açık, üretim çeşitlerini artıran
üreten, ürettiklerini değerlendiren bireyler yetiştirmek

CAVİT BAŞLIKİLKÖĞRETİM OKULU OLARAK VİZYONUMUZ

Öğrencilerin Türk Milli Eğitiminin genel ve özel amaçları ve
Milli Eğitim İlkelerine uygun olarak;
gelişen teknolojiyi yakından izleyerek ve
kültürümüzden gelen yöresel işlerin yaşatılmasını;
iş ve hizmet sektörüne uygun üretken bireyler haline gelmesini sağlamak
Umurlu Cavit Başlık İlköğretim Okulu Aydın Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Umurlu Cavit Başlık İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Umurlu Cavit Başlık İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Umurlu Cavit Başlık İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Umurlu Cavit Başlık İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: UMURLU CAVİT BAŞLIK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: BAYRAMYERİ MAHAMENDERES BULUMURLU/AYDIN

Telefon Numarası: 2562513166

Faks Numarası:Bilgi Yok

E-mail Adresi : 962490@mebk12tr

Web Adresi:Umurlu Cavit Başlık İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com