Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aksoy, bilgileri, ilköğretim, izmit, kocaeli, muammer, okulu

Muammer Aksoy İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Muammer Aksoy İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli

Muammer Aksoy İlköğretim Okulu Hakkında - Muammer Aksoy İlköğretim Okulu Tanıtım - Muammer Aksoy İlköğretim Okulu Resimleri - Muammer Aksoy İlköğretim Okulu İletişim

Muammer Aksoy İlköğretim Okulu Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Muammer Aksoy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Muammer Aksoy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Muammer Aksoy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Muammer Aksoy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Muammer Aksoy İlköğretim Okulu Tarihçesi:

2001-2002 Eğitim-Öğretim yılında İzmit Cedit Mahallesi ilköğretim okulu olarak açılmış,02/10/2001 tarihinde Muammer Aksoy İlköğretim okulu olarak ismi değiştirilmiştir Adını hukukçu ve siyaset adamı Muammer Aksoy'dan almıştır Üç tepeler mevkiinde bulunan okulların yıkılması sonucunda yapılmış olup taşımalı eğitim yapılmaktadır Öğretim şekli normal eğitimdir

Muammer Aksoy İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: MUAMMER AKSOY İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Topçular Mahallesi Ademoğlu Sokak
Telefon Numarası: 2623233078
Faks Numarası: 2623233078
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Muammer Aksoy İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com