Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ali, ayaydın, aydın, ilköğretim, incirliova, izzet, okulu, sarıyörük

İzzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlköğretim Okulu İncirliova Aydın

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İzzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlköğretim Okulu İncirliova Aydın

Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Izzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın İncirliova'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Izzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlköğretim Okulu Resimleri - Izzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlköğretim Okulu Hakkında

C
Milli Eğitim Bakanlığı

Tarihçemiz:
Okulumuz, İlçemizin ilk açılan ve en köklü okuludur Aydın Ticaret Eski Bakanlarından Nazmi TOPÇUOĞLU ile Ali SARIYÖRÜK ve İzzet AYAYDIN tarafından yaptırılmış 1948 yılında eğitim öğretime başlanmıştır

Valilik Makamının onayları ile İzzet AYAYDIN - Ali SARIYÖRÜK İlkokulu adı verilmiştir Bahçemizin Kuzey Doğusunda Anasınıfımızın bulunduğu iki katlı ek bina
Fevziye SANNAV tarafından yaptırılmıştır Okulumuz, 1997 yılından itibaren İzzet Ayaydın-Ali Sarıyörük İlköğretim Okulu olarak hizmet vermektedir Okulumuzda 9 İlköğretim, 3 Anasınıfı dersliği toplam 12 derslik bulunmakta olup, ikili eğitim yapılmaktadır Okulda; Müdür, 2 Müdür Yardımcısı 12 Sınıf, 10 Branş, 3 Okul Öncesi, 1 Psikolojik Danışman rehber öğretmen görev yapmaktadır

Okulumuzda Teknoloji Sınıfı, Fen Laboratuarı, Projeksiyon Cihazı, Tepegözler, Sınıflarda TV,VCD olup, derslerde eğitim amaçlı kullanılmaktadır İdare odalarında, öğretmenler odasında, rehberlik servisinde olmak üzere 5 bilgisayar bulunmakta olup, büro ve öğrenci işlerinde kullanılmaktadır

Fiziksel Özellikleri:

1 Derslik :10
2 Fen Bilgisi Laboratuarı: 1
3 Bilgisayar Laboratuarı : 1
4 Müdür Odası : 1
5 Müdür Yardımcısı : 2
6 Öğretmenler odası : 1
7 Memur odası : -

1 Kantin, oyun alanı, yeterli kadar alt ve üst katta öğretmen tuvaletleri ve lavabosu, okul bahçesinde kız ve erkek tuvaletleri ve lavaboları bulunmaktadır

MİSYONUMUZ

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, vatansever, Atatürk Milliyetçiliğini benimseyen, demokratik, insan haklarına saygılı, çağdaş, gelişime ve değişime açık, ahlaki kültürel değerleri aktarmayı kendine en önemli görev kabul eden, milli ve manevi değerlerle bezenmiş insan yetiştirmede lider bir kurum olabilmektir

VİZYONUMUZ

İşine, ailesine, ülkesine, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, dürüst, saygılı ve çağdaş bireyler yetiştirmektir

İzzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlköğretim Okulu

Izzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlköğretim Okulu Aydın İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Izzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Izzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Izzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Izzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: IZZET AYAYDIN ALİ SARIYÖRÜK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: CUMHURİYET MAH KENAN EVREN CD NO:33

Telefon Numarası: 2565851084

Faks Numarası: 2565851084

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi:İzzet Ayaydın Ali Sarıyörük İlköğOkulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com