Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
antalya, çelikbaş, ilköğretim, kahraman, merkez, okulu, şehit

Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu Merkez Antalya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu Merkez Antalya

Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu Bilgileri

GENEL BİLGİLER

Okulun Adı: Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu

Adresi :Hüsnü Karakaş Mahallesi 3577 Sk 07320 Antalya

Amaçları :Yasa ve yönetmeliklerde belirlenen Milli Eğitim genel ve özel amaçlarına uygun Türkiye Cumhuriyetinin temel kazanımlarına sahip çıkan, Atatürk ilke ve devrimlerine gönülden bağlı, Bilgi Toplumuna uygun öğrencilerinin yetiştirildiği Evrensel değerlerle örtüşen lider bir okul olmak

Öğretim Şekli :Normal (tekli)

Müdürü :Erol KOCABABA

Okutulan Yabancı Diller:İngilizce

Telefon Numaraları 0242)3397030 (Faks):3396182

OKULUN BİNA DURUMU

Okulumuzun Bina özellikleri:Okulumuz iki binadan oluşmaktadır Eski Bina 1994yılında, Yeni Binada 26022008 günü Yılında öğretime açılmıştır Eski Bina 16 yeni bina da 10 Dersliklidir Okulumuz Klima sistemiyle sistemiyle ısınmaktadır ama kliması olmayan bölümlerimiz vardır Elektrik şebekesi vardır Suyu şehir şebekesine bağlıdır

Derslik ve Laboratuarlar: Okulumuzda derslik sistemi uygulanmaktadır 1 Fen laboratuarı, 1 Bilgi teknoloji, 2 Türkçe, 2 İngilizce, 1 Matematik, 1 Sosyal Bilgiler, 1 Din Kül Ah Bilgisi sınıfı yanında 2 adet teknoloji tasarım ve Resim sınıfı ve 1 toplantı salonu vardır

Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ŞEHİT KAHRAMAN ÇELİKBAŞ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Şehit Kahraman Çelikbaş ilköğOkulu Hüsnü Karakaş
Mah3577SokAntalya

Telefon Numarası: 2423397030

Faks Numarası: 2423396182

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi:Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com