Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hatunsaray, ilköğretim, konya, meram, okulu

Hatunsaray İlköğretim Okulu Meram Konya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hatunsaray İlköğretim Okulu Meram Konya

Hatunsaray İlköğretim Okulu Hakkında - Hatunsaray İlköğretim Okulu Tanıtım - Hatunsaray İlköğretim Okulu Resimleri - Hatunsaray İlköğretim Okulu İletişim

Hatunsaray İlköğretim Okulu Konya Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hatunsaray İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hatunsaray İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hatunsaray İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Hatunsaray İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Hatunsaray İlköğretim Okulu Misyonu:

BİZ, demokrasiyi özümsemiş, Atatürkçü düşünce sistemini davranış haline getirmiş, çağdaş bireyler yetiştirmek için VARIZ
BİZ, öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak; onların bilgili, yetenekli ve kendine güvenen bireyler olarak yetiştirmek, 21 yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için VARIZ
BİZ, yaşam boyu sürdüreceği bir beceri olarak öğrenmeyi davranış haline getiren, temel özgüvenini kazanmış, teknolojinin insanlığa hizmet veren bir araç olduğu bilincine sahip, araştırma, geliştirme ve üretmeyi hedef haline getiren, özgür düşünceye ve ahlaki değerlere sahip, mutlu bireyler yetiştirmek için VARIZ

Hatunsaray İlköğretim Okulu Vizyonu:

Hatunsaray, Konya, Türkiye ve Dünya’nın, mutlu insanların yaşadığı yaşanabilir bir yer olmasını sağlayacak düşlerin tohumlarını atmak, bu anlamda örnek olmak

Hatunsaray İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: HATUNSARAY İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: HATUNSARAY KASABASI MERAM/KONYA
Telefon Numarası: 3323622035
Faks Numarası: 3323622035
E-mail Adresi: hatunsaray@gmailcom
Web Adresi: - KONYA-MERAM (Hatunsaray İlköğretim Okulu)

Hatunsaray İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com