Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahsen, bilgileri, budak, ilköğretim, kandıra, kocaeli, kırkarmut, okulu, şehit

Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu Bilgileri Kandıra Kocaeli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu Bilgileri Kandıra Kocaeli

Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu Hakkında - Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu Tanıtım - Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu Resimleri - Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu İletişim

Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu Kocaeli Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu Tanıtımı:

Okulumuz 1995-1996 eğitim-öğretim yılında hizmete girmiştir
2009-2010 eğitim-öğretim yılında 17 yerleşim biriminden taşıma ile 2 yerleşim biriminden yürüyerek gelen Ana Sınıfı ile birlikte toplam 183 öğrenciye eğitim-öğretim hizmeti sunmaktadır

Okulumuz iki binadan oluşmaktadır
Okulumuzda iki futbol sahası, voleybol sahası, basketbol sahası, iki adet oyun parkı, konferans salonu, masa tenisi odası, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kantin ve yemekhane bulunmaktadır
Coğrafi konum olarak Kandıra ile İzmit arasında kalan okulumuz

Kandıra'ya 12 km İzmit'e yaklaşık 30 km uzaklıkta bulunmaktadır

Okulumuza, vatani hizmetini Şırnak’ta yerine getirirken 13 kasım 1993 tarihinde Düztepe Bölgesi kırsalında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bir grup bölücü teröriste karşı yaptığı operasyonda görevini büyük bir cesaret ifa ederken şehit düşen kandira İlçesi İncecik Köyü Bağdetler Mahallesi’nden Piyade Onbaşı Ahsen Budak’ın adı verilmiştir

Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KIRKARMUT ŞEHİT ER AHSEN BUDAK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Kırkarmut Köyü Kandıra Kocaeli
Telefon Numarası: 2625740240
Faks Numarası: 2625740240
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com