Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akif, ersoy, ilköğretim, kozaklı, mehmet, nevşehir, okulu

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Kozaklı

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Kozaklı

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Kozaklı Tanıtım - Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Kozaklı İletişim - Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Nevşehir Kozaklı Hakkında - Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu - Nevşehirdeki Okulların Tanıtımı

Değişen Kozaklı'nın aydınlık yüzü olma yolunda ilerleyen Kozaklı Mehmet Akif Ersoy İÖO, bilgi çağının yaşandığı dünyada Ulu Önder Mustafa Kemal'in "Okul, Genç Beyinlere, İnsanlığa Saygıyı; Ulus ve Ülkeye Sevgiyi, Bağımsızlık Onurunu Öğretir" ilkesinden yola çıkarak, düşünen, anlayan, yorumlayan, sorun çözen ve bilimsel düşünen bireyler yetiştirmeyi hedeflemiştir

Okulumuz bir yandan, öğrencilerini hızla değişen ve gelişen dünyaya çağın gerektirdiği teknolojik imkanları en üst düzeyde kullanarak hazırlarken, diğer yandan da Atatürk ilkeleri doğrultusunda kendi kültürünü tanıması, ülkesini sevmesi ve bundan gurur duymasını amaçlar

Sevgi, saygı ve hoşgörünün temel alındığı okulumuzda kişisel ve toplumsal sorumluluk bilincine sahip, özgüvenli, sosyal ve akademik başarıları yüksek bireyler yetiştirilmektedir

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: BAHÇELİEVLER MAHALLESİ CUMHURİYET SOKAK
Telefon Numarası: 3844714533
kaynak :webrehberizbiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com