Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, eğitim, ilköğretim, kandıra, kocaeli, okulu, turgut, vakfı, özal

Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu Bilgileri Kandıra Kocaeli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu Bilgileri Kandıra Kocaeli

Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu Hakkında - Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu Tanıtım - Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu Resimleri - Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu İletişim

Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu Kocaeli Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz Kocaeli Eğitim Vakfı tarafından 2000 yılında yapılmıştır

2000-2001 Eğitim Öğretim yılında 52 Öğrenci ve 2 Öğretmenle hizmete açılmıştır

Okulumuz 12 derslikli, kaloriferli, 350 öğrenciye eğitim verebilecek kapasitededir ancak çevre köylerle bağlantı yolarının yapılmamış olmasından dolayı taşımalı eğitime geçememiştir

Kocaeli Eğitim Vakfı Turgut Özal İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KOCAELİ EĞİTİM VAKFI TURGUT ÖZAL İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: TEKSEN KÖYÜ
Telefon Numarası: 2625773533
Faks Numarası: 2625773533
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com