Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyonkarahisar, bilgileri, ilköğretim, kızık, mehmet, okulu, sandıklı, yaşar

Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Okulu Bilgileri Sandıklı Afyonkarahisar

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Okulu Bilgileri Sandıklı Afyonkarahisar

Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Okulu Hakkında - Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Okulu Tanıtım - Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Okulu Resimleri - Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Okulu İletişim

Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Kasabada resmi olarak ilkokul 1925 yılında açılmıştır 1927 yılında okul yapılmış ve aynı yıl ilk mezunlarını vermiştir 1941 ve1946 yıllarında yapılan okullar yıkılmıştırYerine1969 yılında köylü-devlet işbirliği ile bir okul daha yapılmıştırArazisi köy tüzel kişiliğine aittir

1997 yılında kasabamız halkından değerli iş adamı Mehmet YAŞAR ve Oğulları tarafından 8 derslikli, üç katlı, kaloriferli okul binası yaptırılmıştır Okulumuzda 1 Ana Sınıfı, 1 Bilişim ve Tenoloji Sınıfı, 1 Fen Laboratuvarı, 1 İşlik, 1 Müdür Odası ve 1 Müdür Yardımcısı Odası bulunmaktadır

Şu an 5 sınıf Öğretmeni, 5 Branş öğretmeni, 1 Ana Sınıfı Öğretmeni 1 Müdür ve 1 Müdür Yardımcısı vardır Her Öğretim yılında yaklaşık olarak 135 ile 150 öğrenci mevcudu olmaktadır

Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe:
Okulun Telefonu: 272 525 70 07
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Kızık Kasabası
Okulun Web Adresi: http://kizikmyioomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 439458@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com