Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
antalya, beyazıt, ilköğretim, merkez, okulu, yıldırım

Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Merkez Antalya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Merkez Antalya

Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Hakkında - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Bilgileri

OKULUMUZUN KONUMU

Okulumuz Akdeniz Bölgesinin turizm başkenti olan Antalya ilindedirAntalya ili Kepez belediyesi sınırları içerisinde bulunup Şafak Mahallesinde Antalya şehir merkezinin kuzey batısındadır Doğusunda Ahatlı , kuzeyinde Akdeniz sanayi sitesi , batısında Duraliler , güneyinde Çakırlar yolu bulunmaktadır Toplu taşıma araçlarıyla ilimizin her yerinden çok rahat ulaşılabilmektedir

OKULUMUZUN TARİHÇESİ

Okulumuz Yıldırım Bayezid İlköğretim Okulunun açılışı 19 Eylül 1994’ te olmuştur İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yaptırılan okul hizmete açıldı 8 yıllık kesintisiz eğitim yasası doğrultusunda 1997 yılından itibaren ilköğretim okulu olarak hizmete devam etmektedir

Adını Osmanlı Padişahlarından Yıldırım Bayezid (1360 - 1403)’den almıştır
Bina,1 müdür odası, 1 adet müdür yardımcısı odası,2 öğretmenler odası, 15 derslik, fen laboratuarı, teknoloji ve tasarım atölyesi, kütüphane, rehberlik servisi,1 Bilgisayar,ana sınıfı, Teknoloji sınıfı ve bahçede okul kantininden oluşmaktadır Klima ve soba ile ısıtılmaktadır

Okulumuz eğitim öğretim faaliyetleri dışında sosyal ve kültürel alanlarda da faaliyetlerde bulunmakta olup, bir çok başarı kazanmıştır

Sportif ve sosyal etkinliklerde ise bir çok yarışma ve organizasyonlarda kupaları ve başarı belgeleri mevcutturAlınan belgeler okulumuzun şeref köşesinde sergilenmektedir

Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: YILDIRIM BEYAZIT İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: ŞAFAK MAH4257 SOK

Telefon Numarası: 2422274383

Faks Numarası: 2422278995

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi:Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com