Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akçasakız, huriye, ilköğretim, izmir, mehmet, menemen, okulu

Huriye Mehmet Akçasakız İlköğretim Okulu Menemen İzmir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Huriye Mehmet Akçasakız İlköğretim Okulu Menemen İzmir

Huriye Mehmet Akçasakız İlköğretim Okulu Hakkında - Huriye Mehmet Akçasakız İlköğretim Okulu Tanıtım - Huriye Mehmet Akçasakız İlköğretim Okulu Resimleri - Huriye Mehmet Akçasakız İlköğretim Okulu İletişim

Huriye Mehmet Akçasakız İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz ilk olarak 1997 yılında eğitim ve öğretime açılmıştır Hıdırlıktepe İlköğretim Okulu olarak hizmet veren okulumuz hayırsever vatandaşlarımızdan Emekli Albay Halil GELENDOST tarafından yapılan bağış gereği ismi hayırseverimizin isteği üzerine HURİYE MEHMET AKÇASAKIZ İLKÖĞRETİM OKULU olarak değiştirilmiştir

Menemen Atatürk Mahallesi Hıdır tepe mevkii Pet-Kop sitesi içinde bina inşaatı yapılmıştır

Okulumuz bünyesinde 21 derslik, 16 şube, 1 müdür odası, 1 müdür yardımcısı odası, 1 kütüphane, 1 laboratuar, 1 Teknoloji ve Tasarım, 1 bilgisayar sınıfı, 1 öğretmenler odası, 1 adet hizmetli odası, 1 adet arşiv, 1 depo, 1 çok amaçlı salon, kazan dairesi, 1 anasınıfı ile mutfak ve tuvaleti mevcuttur

Okulumuz Müdür Ali İmran DİŞÇİ ve Müdür yardımcısı Neslihan ERGENEİPEK olmak üzere 2 idarecisi, 1 Rehber öğretmen, 10 sınıf öğretmeni ile 13 branş öğretmeni ile eğitim ve öğretime devam etmektedir 1 yardımcı hizmetler personeline sahiptir

Okulumuz Okul Aile Birliği aktif olarak çalışmakta, okulumuzun ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar

Huriye Mehmet Akçasakız İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Menemen
Okulun Telefonu: 2328314100
Okulun Faksı: 2328314100
Okulun Adresi: Petkoop Sitesi Atatürk Mah Hıdırtepe Mevkii
Okulun Web Adresi: http://huriyemehmetakcasakizk12tr
Okulun E-Posta Adresi: 386482@mebk12tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Huriye Mehmet Akçasakız İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com