Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, ilköğretim, kütahya, okulu, pazarlar

Pazarlar İlköğretim Okulu Bilgileri Pazarlar Kütahya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Pazarlar İlköğretim Okulu Bilgileri Pazarlar Kütahya

Pazarlar İlköğretim Okulu Hakkında - Pazarlar İlköğretim Okulu Tanıtım - Pazarlar İlköğretim Okulu Resimleri - Pazarlar İlköğretim Okulu İletişim

Pazarlar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz ilk olarak şimdiki Öğretmenevi Müdürlüğü’nün bulunduğu yerde iki katlı beş derslik binada 1928 yılın da eğitim öğretime başlamıştır

Öğrenci sayısının artması ile sınıflar bulunduğumuz yerde 1957′de yapılan 1,2,3 sınıflar ile eğitim öğretimini sürdürmüştür 1964′de iki derslikli bina aynı yere yapılarak okul toplu olarak eğitim öğretime kavuşmuştur 1971 ‘de mevcut iki binaya 6 derslikli prefabrik bina hizmete girmiştir

Eski belediye binasının tamir edilmesi ile 1985, 1986,1987,1988 öğretim yıllarında okul binası olarak kullanılmıştır 1987′de yapımına başlanan 12 derslikli yeni binanın 4 dersliğinin bitmesi ile Eski belediye binasındaki sınıflar buraya yerleştirilmiştir

Ayrıca yapımına 1992 yılında başlanan 17 derslikli yeni binanın yapımı tamamlanıp, 1994 Ekim ayının sonunda eğitim öğretime başlanmıştır

Pazarlar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Pazarlar
Okulun Telefonu: 274 571 2008
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://wwwpazarlark12tr/
Okulun E-Posta Adresi: pazarlar@pazarlark12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Pazarlar İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com