Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alan, amasya, göynücek, ilköğretim, okulu

Alan İlköğretim Okulu Göynücek Amasya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Alan İlköğretim Okulu Göynücek Amasya

Amasya daki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Alan İlköğretim Okulu Hakkında - Alan İlköğretim Okulu Resimleri - Amasya Göynücek İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Alan İlköğretim Okulu Bilgileri

OKULUMUZ

Okulumuz Alan köyünde olup köyümüz Göynücek ilçesine 25 km,Amasya iline 70 km uzaklıktadır Okulumuz ilk olarak 1950 yılın da açılan ilkokul olarak eğitime başlamış zaman geçtikçe yeni derslikler yapılmış ve son olarak 1996 yılında yapılan ana bina ile birlikte ilköğretim okulu olmuştur

> ÖĞRENCİ SAYISI :

Okulumuzdaki öğrencilerin tamamı köyümüzün öğrencisidirTaşımalı eğitim yapılmamaktadır

Okulumuzda; Anasınıfında:63 öğrenci 1sınıfta:33 öğrenci 2sınıfta:48 öğrenci 3sınıfta:46 öğrenci

4 sınıfta:42 öğrenci 5sınıfta:35 öğrenci 6sınıfta:44 öğrenci 7sınıfta:25 öğrenci 8sınıfta:36 öğrenci

Olmak üzere 372 öğrenciye Eğitim-Öğretim verilmektedirBu öğrencilerin 267 tanesi Ikademede 105 tanesi IIkademede eğitim görmektedir

> PERSONEL DURUMU :

Okulumuzda;

* 1 Müdür V ,1 Müdür Yard V,
* 5 Sözleşmeli öğretmen ,2 ücretli öğretmen,2 usta öğretici, 3 Aday öğretmen, 2 Kadrolu öğretmen, ve 1 kadrolu,1 sözleşmeli hizmetli olmak üzere toplam 18 personel görev yapmaktadır
* 3 öğretmenimizde görevlendirme ile başka okullarda görev yapmaktadır
* Mevcut Bulunan Öğretmenler:
* 1 Türkçe öğretmeni 1 Matematik öğretmeni 1 Fen Bilgisi öğretmeni 1 Teknoloji ve Tasarım öğretmeni 1 Beden Eğitimi öğretmeni 1 İngilizce öğretmeni 1 Anasınıfı öğretmeni 2 Usta öğretici 7 Sınıf öğretmeni

> BİNA VE DERSLİKLER :

Okulumuz 2 katlı ana bina ve bunun dışında 3 derslikten ibarettirAna bina dışında 6/A sınıfı,6/B sınıfı ve anasınıfları ders yapmaktadırDiğer sınıf ve şubeler ana binada ders yapmaktadır Okulumuzda 13 derslik ve 13 sınıf vardır2 3 6 ve 8 Sınıflar 2 şube diğer sınıflar 1 şubedirDersliklerin yetersiz olmaması nedeniyle sınıflar şubelere ayrılamamakta kalabalık sınıflarda ders yapılmaktadır

Okulumuzda ;

1 Müdür odası 1 Öğretmenler odası 1 Laboratuar 1 Hizmetli odası bulunmaktadır Müdür odasında 1 adet öğretmenler odasında 2 adet olmak üzere toplam 4 adet bilgisayarımız 2 adet yazıcımız 1 adet tarayıcımız 1 adet faks makinamız bulunmaktadırAyrıca 6520085 numaralı telefon hattı bulunmaktadır Okulumuz ana binasında 1 bayan öğretmenler tuvaleti 1 bay öğretmenler tuvaleti 1 erkek öğrenci tuvaleti 1 kız öğrenci tuvaleti olmak üzere 4 adet tuvalet bulunmaktadır

> ISINMA DURUMU :

Okulumuzun ısınma durumu 2004-2005 yılına kadar sobalı idi bu tarihten itibaren kaloriferli ısınma sistemine geçilmiştirFakat ana bina dışındaki 3 sınıfın ısınma sorunuda bu sene kaloriferli ısınma sistemine geçilerek düzelmiştir Lojmanlarımız 2008/2009 eğitim öğretim sezonunda kaloriferli sisteme geçmiştirKalorifer yakıtı olarak kömür kullanılmaktadır

> LOJMAN DURUMU :

Okulumuzun 8 adet lojmanı bulunmakta ve bütün lojmanlarda personelimiz kalmaktadırKöyümüzün il ve ilçeye uzak olması nedeniyle gidiş-geliş yapılmamakta okulumuz öğretmenleri lojmanlarda ikamet etmektedirOkulumuzun lojman sorunu bulunmamaktadırLojmanlarımız 2008/2009 eğitim öğretim sezonunda kaloriferli sisteme geçmiştir

Alan İlköğretim Okulu Amasya Göynücek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Alan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Alan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Alan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Alan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ALAN İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Alan Köyü Göynücek

Telefon Numarası: 3586520085

Faks Numarası: 3586520085

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi : Alan İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com