Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, ilköğretim, kocaeli, körfez, okulu, selim, yavuz

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Bilgileri Körfez Kocaeli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Bilgileri Körfez Kocaeli

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Hakkında - Yavuz Selim İlköğretim Okulu Tanıtım - Yavuz Selim İlköğretim Okulu Resimleri - Yavuz Selim İlköğretim Okulu İletişim

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Kocaeli Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yavuz Selim İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yavuz Selim İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yavuz Selim İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Yavuz Selim İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz inşaatına 90’lı yılların başında başlanmış, ancak 1992 yılında bitirilmiştir 1993-1994 Eğitim-Öğretim döneminde faaliyetlerine başlamıştır İlk açıldığı yıl normal eğitim yapan okul, 1994-1995 yılından itibaren ikili eğitimini sürdürürken okul bölümleri yetersiz kalmış,çok amaçlı salon bile sınıfa çevrilmiştir 2005 Yılında inşaatına başlanan ek bina inşaatımız 2006 Şubat ayında 12 derslikli binamız bitirildi İkinci dönem normal eğitime geçtik Yeni bir düzenleme gereği duyduğumuz için çok amaçlı salonumuzu yeniden düzenleyerek açtık Ancak yönetmelik gereği sınıflarımız 35 öğrenci ile sınırlandırıldığından dolayı bütün sınıflarımız doldu Kütüphanemize, Fen ve Teknoloji Laboratuarına yerimiz kalmadıFakat zemin kat düzenlenerek kütüphane haline getirildi Eski bilgisayar laboratuarıda düzenlenerek en ve Teknoloji laboratuarı haline getirildi 2009-2010 Eğitim-Öğretim döneminde 22 derslikte eğitim ve öğretimi sürdürmekteyizOkulumuzun arsa çapı 4492 m2 olup ada 1051,parsel 14, pafta 20 j4c Okulumuzun iki binası da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılmıştırOkulumuzda 22 derslik,1 çok amaçlı salon, 1 Kütüphane, 1 Bilgisayar Laboratuarı, 1 Ana Sınıfı(sabahçı ve öğlenci 2 sınıf okutuluyor), 2 öğretmenler odası, 1 Müdür Odası, 2 müdür yardımcısı odası, 2 Çalışanlar odası, 1 Rehberlik odası, 1 Spor odası, 1 İşlik, 1 Arşiv,1 Fen ve Teknoloji Laboratuarı, Türkçe dersliği ve 01/02/2010 tarihinde hizmete giren okul kantinimiz bulunmaktadır Ayrıca 16 dersliğimiz internet,projeksiyon ve bilgisayardan oluşan akıllı sınıflar şeklinde düzenlenmiş olup eğitim- öğretim faaliyetlerini sürdürmektedirler

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: YAVUZ SELİM İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: YAVUZ SULTAN SELİM MAHALLESİ ERÇELİK SOKAK NO: 2
Telefon Numarası: 2625278024
Faks Numarası: 2625267580
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com