Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, bingöl, ilköğretim, merkez, mezrası, okulu, uzunsavat, yayınlı

Uzunsavat Yayınlı Mezrası İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Bingöl

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Uzunsavat Yayınlı Mezrası İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Bingöl

Bingöl'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Bingöl Merkez'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Bingöl Merkez'deki İlköğretim Okulları - Uzunsavat Yayınlı Mezrası İlköğretim Okulu Tanıtımı - Uzunsavat Yayınlı Mezrası İlköğretim Okulu Resimleri - Uzunsavat Yayınlı Mezrası İlköğretim Okulu Hakkında

Uzunsavat-yayınlı Mezrası İlköğretim Okulu Bingöl Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Uzunsavat-yayınlı Mezrası İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Uzunsavat-yayınlı Mezrası İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Uzunsavat-yayınlı Mezrası İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Uzunsavat-yayınlı Mezrası İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: UZUNSAVAT-YAYINLI MEZRASI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: UZUNSAVAT KÖYÜ YAYIMLI MEZRASI

Telefon Numarası: 4262421363

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi: BİNGÖL - MERKEZ - Uzunsavat-Yayınlı Mezrası İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com