Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adana, derneği, genç, ilköğretimokulu, işadamları, seyhan

Adana Genç İşadamları Derneği İlköğretimokulu Seyhan Adana

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Adana Genç İşadamları Derneği İlköğretimokulu Seyhan Adana

Adana Genç İşadamları Derneği İlköğretimokulu Hakkında - Adana Genç İşadamları Derneği İlköğretimokulu Tanıtım - Adana Genç İşadamları Derneği İlköğretimokulu Resimleri - Adana Genç İşadamları Derneği İlköğretimokulu İletişim Bilgileri

AGİAD İLKÖĞRETİM OKULU
2006-2007 eğitim öğretim yılında 1955 öğrencisi ve 71 öğretmen ile, modern ve teknik bakımdan en üst seviyede eğitim ömğretime devam etmektedir Okulumuzda 35 derslikli olup 6(altı) dersliği anasınıfına aittir Son teknoloji ile donatılmış BİT (Bilgi İşlem Teknolojisi) sınıfımız Şubat 2006´da kurulmuştur Türkçe, Fen ve Teknoloji Lab, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Sosyal Bilgiler derslikleri blgisayar ve projeksiyon makinası ile donatılmıştır Gelecek yıllarda hedefimiz bütün sınıflarımızın bu seviyeye ulaşmasıdır
Okulumuz, Atatürk ilke ve inkılaplarına göre, Milli Eğitimin temel ilke ve prensipleri doğrultusunda devletimize, milletimize faydalı, problemsiz bir şekilde toplumun içerisinde yaşayabilecek davranışları kazanabilmeye yönelik öğrencileri yetiştirmeyi prensip edinmiştir

2006-2007 eğitim öğretim yılında 1955 öğrencisi ve 71 öğretmen ile, modern ve teknik bakımdan en üst seviyede eğitim ömğretime devam etmektedir Okulumuzda 35 derslikli olup 6(altı) dersliği anasınıfına aittir Son teknoloji ile donatılmış BİT (Bilgi İşlem Teknolojisi) sınıfımız Şubat 2006´da kurulmuştur Türkçe, Fen ve Teknoloji Lab, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Sosyal Bilgiler derslikleri blgisayar ve projeksiyon makinası ile donatılmıştır Gelecek yıllarda hedefimiz bütün sınıflarımızın bu seviyeye ulaşmasıdır

Okulumuz, Atatürk ilke ve inkılaplarına göre, Milli Eğitimin temel ilke ve prensipleri doğrultusunda devletimize, milletimize faydalı, problemsiz bir şekilde toplumun içerisinde yaşayabilecek davranışları kazanabilmeye yönelik öğrencileri yetiştirmeyi prensip edinmiştir

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ADANA GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ İLKÖĞRETİMOKULU

Adresi: GÜZELYALI MAH 136 SOKAK NO: 17
Telefonlar +90 (322) 248 69 69

Faks 0322 248 39 91

Adres Güzelyalı M136 S No:17 Seyhan/ADANA

Web Adresimiz wwwagiadilkogretimk12tr

Elektronik Posta agiad@agiadilkogretimk12tr

Web Adresi:http://agiadilkogretimk12tr/

biz - wwwmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com