Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
100, ilköğretim, karaman, okulu, yıl

100. Yıl İlköğretim Okulu Karaman

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

100. Yıl İlköğretim Okulu Karaman

Karaman 100 Yıl İlköğretim Okulu Hakkında - 100 Yıl İlköğretim Okulu Tanıtım - 100 Yıl İlköğretim Okulu Resimleri - 100 Yıl İlköğretim Okulu İletişim

Okulumuz

1976 yılından kurulan Okul Yaptırma Derneği Karaman Belediye'sinden arsa temin etmiş ve Atatürk'ün 100 doğum yılı olan 1981 de inşaata başlanmış ve bitirilmiştir 5 Ocak 1982'de 100 Yıl İlkokulu adıyla hizmete açılmıştır

1990 yılında okul bahçesine ek bina yapılarak 18 Şubat 1991'de Karaman merkezinde ilköğretim uygulamasına başlanmış adı "100 Yıl İlköğretim Okulu" olmuştur

İletişim Bilgileri

Zembilli Ali Efendi Mahallesi 789 Sok

Telefon 338 213 57 54

KARAMAN/MERKEZ

Web site: http://yuzyilmebk12tr/

Okulumuzdan Resimler

biz - wwwmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com