Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatayım, kitap, tanitimi

Ne Anlatayım Ben Sana Kitap Tanitimi

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ne Anlatayım Ben Sana Kitap Tanitimi

Kitap İsmi: Ne Anlatayım Ben Sana
Yazar : Ece Temelkuran
Yayınevi : Everest Yayınları
Konu: 1996 dan bu güne ölüm oruçları

Milliyet gazetesindeki köşe yazılarından tanıdığımız Ece Temelkuran 96 dan bu güne ölüm oruçları sürecini masaya yatırmış kitabında Ölüm oruçları üzerinden politika yapılmasını onaylamasam da ölüm oruçlarına bakışımda farklılıklar yaratmadı değil Mutlaka okunması gereken bir kitap hem süreçle ilgilenenler hem de bu ülkede ne olup bittiğine dair fikir sahibi olmak isteyenler için atlanmaması gereken bir kitap bence Dili kolay anlaşılır fakat taşınması ağır bir gerçeklik yükü bırakıyor insanda yine de toplumsal duyarlılığı olan herkesin okuması gerektiğini düşünüyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com