Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
burak, derse, deva, ilyâs, kitabı

Her Derse Deva Kitabı - İlyas Burak

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Her Derse Deva Kitabı - İlyas Burak

Her Derse Deva Özet - İlyas Burak Kitapları - Kitap Tanıtım - Kitap Fiyatı

Kitap Özet

Bu alanda birçok kişisel gelişim uzmanından çalışmalar gördüm ama bu kitap hem eğitime yıllarını vermiş, hem de önemli dergi ve yayınevlerine özel çalışmalar yapmış, on binlerce soru yazmış birinin kaleminden çıkınca bambaşka bir tat ve güven veriyor insana Kitabın içindekiler, bilginin ötesine geçip uygulamalarla pratize edilebilecek bir çalışma özelliği ile hem sınava hazırlayanların, hem de sınava hazırlananların başucu kitaplarından biri olacaktır
Adil Maviş

Kitabı okuduğumuzda “inançların teknikle birleştiğinde kendini gerçekleştirme kehaneti” olduğunu bir kere daha görüyoruz Bu kitabı okuyanlar, kendilerinde özgüven hissedecek Zamanın bilincine varacak ve onu nasıl kullanacağını öğrenecek Kendi potansiyelini maksimum düzeye nasıl çıkarabileceğinin hesabını yapacak Zihnini, olumsuz duygulardan arındırıp pozitif düşünmeye başlayacak

Kitap Ön Yüzü

Kitap Künyesi

Her Derse Deva - İlyas Burak
· Sistem Yayıncılık
· Basım Tarihi : 12 - 2010
· ISBN : 978-975-322-611-0
· Sayfa Sayısı : 232
· Etiket Fiyatı : 1000 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com