Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akınhay, kitabı, osman, tutar, ölülerimiz

Ölülerimiz Bir Tutar Bizi Kitabı Osman Akınhay

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ölülerimiz Bir Tutar Bizi Kitabı Osman Akınhay

Ölülerimiz Bir Tutar Bizi kitap özeti - Ölülerimiz Bir Tutar Bizi kitap tanıtımı

özeti

Ölmeden önce bir büyük hayal daha göreyim diye sevsem seni
“Görelim diye –beraberce Şimdi burada, bu çay bahçesinde yeniden, senin bana baktığını fark edip de gözlerindeki ışıltıda zamanın buğusunu gördüğümü sandığımda duydum bu arzuyu Sensiz bir anlamı yok yani, ne de gerçekliği: Peki ama, hayatın içinde birlikte hayal kurmayı yeniden öğrenebilir mi yaralı insanlar? Son bir kere olsun?
“Tek bana kalsa, palavra Yalnız başına büyük hayal kurulmaz Yalnız başına büyük hayal peşine düşülmez Yalnız başına devrim de olunmaz

“Gamlı bir sesle fısıldadığını işitiyorum onun, benim aklımdan bunlar geçerken; soru sormak ile kendi kendine konuşmak arası bir tonda sesi: “Neden şimdi çıktın karşıma?” Kedere sarılı bu ses, fısıltısı kulağımda, durmadan tekrarlıyor: Neden şimdi –şimdi o kadar zor ki kımıldamak!
“Kim kime vefasızlık etti – devrim mi bize, biz mi devrime – vaadini tutmayan, nefesi kesilen, derman yetiremeyen hangimiz

Künyesi

Osman Akınhay
· Agora Kitaplığı
· Basım Tarihi : 09 - 2010
· ISBN : 978-605-103-088-3
· Sayfa Sayısı : 160
· Etiket Fiyatı : 1500 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com