Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bahadıroğlu, canım, peygamberim, yavuz

Canım Peygamberim - Yavuz Bahadıroğlu

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Canım Peygamberim - Yavuz Bahadıroğlu

Yavuz Bahadıroğlu Canım Peygamberim kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın künyesi

Canım Peygamberim

Yavuz Bahadıroğlu
· Nesil Yayınları
· Basım Tarihi : 04 - 2010
· ISBN : 9789754081244
· Sayfa Sayısı : 224
· Etiket Fiyatı : 1500 TL

Kitap hakkında

Efendimizin (asm) ifadesiyle “cennet kokusu” ve “gözümüzün nuru” çocuklarımıza, O Güzeller Güzeli'nden pek çok defa bahsetmişizdir Onun hayatına dair masal tadında kıssalar anlatmış, küçücük kalplerinin onun sevgisiyle dolmasını istemişizdir Çünkü biliyoruz ki, o insanların en güzeli ve bize en güzel örnek…

Sevgili Peygamberimiz (asm) 571'den 632 yılına kadar süren mübarek hayatı boyunca örnek bir hayat yaşadı Peygamber olarak Rabb'inden gelen hakikatleri bize ulaştırdı, yaşayışıyla da bize nasıl iyi insan ve nasıl iyi mümin olunabileceğini öğretti Sözleri, yaşadıkları, olaylar karşısında verdiği tepkiler herkes tarafından dikkatle izlendi

Bu kitapta Peygamberimizin (asm) örnek hayatı bütün detaylarıyla ele alınıyor Dünyayı şereflendirişinden Rabb'ine kavuştuğu güne kadar neler yaşadığı, ilköğretim çağındaki çocukların seviyesine göre anlatılıyor

Nesil Çocuk Yayınlarından çıkan eser, usta yazar Yavuz Bahadıroğlu'nun kaleminden yayınlandı İftihar vesilesi Peygamber Efendimizi (asm) anlatan bu kitap, aynı zamanda Millî Eğitim Bakanlığı'nca okullara tavsiye ediliyor

Kitap kapağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com