Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
allende, aşktan, gölgeden, isabel, kitabı

Aşktan Ve Gölgeden Kitabı - İsabel Allende

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşktan Ve Gölgeden Kitabı - İsabel Allende

Aşktan ve Gölgeden Kitap Özet - Isabel Allende Kitapları - Aşktan ve Gölgeden Kitap Tanıtım - Aşktan ve Gölgeden Kitap Fiyatı - Aşktan ve Gölgeden Ön Okuma

Kitap Özet

Daha önce yayımladığımız Ruhlar Evi, Eva Luna ve Eva Luna Anlatıyor adlı kitapları büyük bir ilgiyle karşılanan Şilili ünlü kadın yazar Isabel Allende, yazarlık anlayışını şöyle özetliyor: "Yazarken, karanlığı dile getiriyorum; hemen her zaman böyle oluyor, çünkü gerçekliğin bir parçasıdır karanlık Ama kitaplarımın karamsar olduğunu sanmıyorum Kitaplarımda çok fazla acımasızlık var, ama aynı zamanda dayanışma, umut, bir parça mutlu son bile var Keşke yalnızca mutlu sonları yazabilseydim, ama hayat öyle değil" "Gerçekliğin bütün boyutlarını görebilmek ve yazabilmektir büyülü gerçekçilik", diyen yazar, Aşka ve Gölgeye Dairadlı bu romanında, askeri diktatörlüğün pençesi altında inleyen bir Latin Amerika ülkesine götürüyor bizi Yüksek sınıftan bir gazeteci kız ile bir fotoğrafçı genç, çirkin bir cinayet olayını öğrenirler Ama yılgınlık içinde yaşayan bir ülkede 'doğru'nun araştırılması herkesin göze alamayacağı büyük bir tehlikedir Isabel Allende'nin, bu romanında, politik dava romanlarında pek rastlanmayan bir özdeşleşme ve duygudaşlık derinlikleri var

Aşktan ve Gölgeden
Isabel Allende
Can Yayınları
Fiyatı : 18,00 TL
Ocak 1993
263 sayfa
ISBN: 9755103724

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com