Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahern, cecelia, görebilseydin, keşke, kitabı

Keşke Beni Görebilseydin Kitabı - Cecelia Ahern

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Keşke Beni Görebilseydin Kitabı - Cecelia Ahern

Cecelia Ahern Keşke Beni Görebilseydin kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın künyesi

Keşke Beni Görebilseydin

Cecelia Ahern

Turkuvaz Kitaplığı

Fiyatı : 24,00 TL

Temmuz 2010,

336 sayfa,

ISBN: 9786055596606

Kitap hakkında

Not: Seni Seviyorum, Aşkı Bulduğum Yer ve Anıların için Teşekkürler'in yazarından yine çok duygusal, dokunaklı ve büyüleyici bir roman Elizabeth'in yaşamında her şey yerli yerindedir Düzenli olmak onun için adeta bir saplantıdır ve yaşamında sürprizlere yer yoktur Oysa kız kardeşi Saoirse, Elizabeth'le taban tabana zıttır Kızıl saçlarını savurup, başıboş bir hayat sürerek gününü geçiren ve tanıyamadığı annesine hayran olan özgür ruhlu Saoirse başını sürekli belaya sokar Üstelik altı yaşındaki oğlunun tüm sorumluluğunu Elizabeth'e bırakır Elizabeth, küçük Luke'un kendi çocukluğundaki hayal kırıklıklarını yaşamaması için elinden geleni yapar Bunu yaparken mesafeli ve duygusuz davrandığının farkındadır ama kalbini bir türlü ısıtamaz

Bir gün Luke eve esrarengiz bir yabancıyla gelince Elizabeth'in hayatı baştan sona değişir

"Kesinlikle gözyaşlarınızı tutamayacaksınız"

-Glamour-

"Aşkın ve dostluğun masalı; elinizden bırakamayacaksınız"

-Company-

(Tanıtım Bülteninden)

Kitap kapağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com