Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arielle, aşkın, büyüsü, ford, kitabı

Aşk'ın Büyüsü Kitabı - Arielle Ford

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşk'ın Büyüsü Kitabı - Arielle Ford

Aşk'ın Büyüsü - Arielle Ford - Kitap Tanıtımı - Kitap Özeti - Aşk'ın Büyüsü Kitabı Hakkında

Kitap Hakkında

Alejandra'yla yemeğimizi bitirdik Sıradan, sakin bir gündü Eve yürüyerek giderken, bu konuda konuşmaya devam etmeye karar verdik Büyü malzemeleri satan bir dükkânın önünden geçiyorduk
Heyecanla, “Ally,” dedim “Hadi içeri girelim Aşk iksiri almak istiyorum” İçeri girdik, büyücülerle tanışmıştım Bir kitap editörü olarak onlar hakkında çok şey okumuştum ‘Neden denemiyorum?' diye kendime sordum Ne olabilir ki?
İçeri girdikKapanma saatine birkaç dakika kalmıştı Çok yorgun gözüken tezgâhtar kadın bize nasıl yardım edebileceğini sordu Kıkırdayarak, “Aşk iksiri istiyorum,” dedim

Kitabın künyesi

Aşk'ın Büyüsü - Arielle Ford
· Neden Kitap
· Basım Tarihi : 08 - 2010
· ISBN : 9789752543447
· Sayfa Sayısı : 210
· Etiket Fiyatı : 1500 TL

Kitap Ön Yüzü

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com