Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorurahatsızlık

Soru:"Rahatsızlık"

Eski 08-18-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Rahatsızlık"

Hocam,

Yaklaşık 8 yıl önce, beynimin içinde çok boğuk ve uzaktan gelen kadın sesi duymaya başladım Bu ses geleceğimle ilgili şeyleri söylüyordu Daha sonralarında ise bazı kişiler hakkında da geçmişleri vb şeyler söylüyordu, ağzımı kımıldatmadan aynı şekilde beyin yoluyla konuşuyorduk Daha sonra birkaç defa görüntü olarakta gördüğüm oldu, çok korktum Gerçekten hiçbir farkı yoktu ama o hayvanın evimde yada o insanın başucumda olması imkansızdı Bazen rüyamda geldim burdayım şeklinde sesini duyup, gözümü açtığımda başucumdaydı Tüm bunlar bende çok büyük korkular oluşturdu ve bir keresinde de bir yakınım vefat ettiğinde bedeni cenaze işlemleri için hazırlanırken tıpkı o kadın gibi benimle beyin yoluyla konuştu Ona ait birşeyin yerini söyledi içinde bana suprız oldugunu ve dedigi yerden çıktı, içinden de benim resmim bilmiyorum ama mantıklı yönum surekli bunu redetmekle mesguldu takı gene biri hakkında onceden evlendiği ve oğlu oldugunu soylediklerinde ve dogru cıktıgında Cok fazla konusmayı sevmıyorum cunku konustukca korkuyorum, daha yogunlasıyor Ruyamlarımda da sureklı olacklar manevı dunya bılgılerı vb oluyor, son zamanlarda olacaklara az sure kala hep beynimden geçtiğinde oluyor Yani kendimin kaza yapacagım, raftakilerin duseşecegı yada birşeyi cok istedigimde bulcagım yerı bılıyor olmam gibi Beyin gücünü kullanarak hatta ameliyat olduğumda anesteziye rağmen beynin gücünden olacaklardan bahsettiler ve birşekilde oldu, ameliyatta awake oldum yani tüm konuşmaları , acıyı herşeyi hatırlıyorum Bunlar belki daha ayrı bır konu yanı çekim yasası diye düşünülebilir belki ama bilmek istediğim o görüntü ve sesler şizofreni yada bir hastalık daha vardı kendini özel hssetme durumu oyle birşey olabilir mi? ben çok kitap okudum, araştırmalar yaptım: belirti olarak aynı gibi gözüküyor ama şizofrenide tamamen o dünyayı gerçek sanıp, hastalıgın bilincinde olmuyor kişiler daha öncede psikiyatriste gittim, o olmadığımı daha farklı yani manevi şeylerle alakalı olabilecegini söyledi Sizce durum ne olabilir, napmalıyım? Teşekkürler

yas: 23 bayan
ProfDr HAMDULLAH AYDIN

2122:50:48

sayın ebru hanım,yazdıklarınızla bir sonuca ulasmak dogru olmayacaktı bu yasantıları bir psikiyatristle konusmanızı ve durumu birlikte degerlendirmenizi oneririm genel olarak, agır bir psikiyatrik bozukluk oldugunu dusunmedimsaygılar,

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com