Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bedava, gerek, güncel, kalmıcak, programı, sms, yapmanıza

Sms Yapmanıza Gerek Kalmıcak!!! Bedava Sms Programı 2011.07.11 Güncel !!!

Eski 08-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sms Yapmanıza Gerek Kalmıcak!!! Bedava Sms Programı 2011.07.11 Güncel !!!

Evet ARkadaşlar Yanlış duymadınız program 100% çalışıyor Şimdide denedim hala güncel ve Almanyadaki Sevgilime bile yolladım Kesinlikle yolladı ve tabikide hostun reklamı yapılarak yollanır (Reklam Rahatsız etmez ) Her hatta ücretsiz olarak yollayabilirsiniz Fazla lafa gerek yok Eğer biri bu program çalışmıyor diye biri yorum atarsa adminlerim incelesinler programı onayı birde onlar versinler Program sağlamdır virüstotal sonuclarınıda koydum Bu programın deneme sürümüdür 40 saniyelik fakat 3 tl karşılığında hem emeğe saygı olarak hemde full olarak kullanabilirsiniz

Özellikleri :
  • Her Yöne Yollayabilirsiniz (Yurt Dışıda Dahi Nerdeyse Tüm ülkelerl)
  • Mesajınızda 130 karakter kullanabilirsiniz
  • Kesinlikle SINIRLAMA YOKTUR !!! İstediğiniz kadar BEDAVA yollayabilirsiniz
  • Mesajınızın Hostumuzun yayılması için mesajınızın sonunda ufak reklamımız olmaktadır
  • Hiç bir Ek Ücret Gerektirmez (Program harici)
  • NumaranızGörünmez fakat Hostumuzun numarası yazılmaktadır

VIRUS TOTAL

İNDİR

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com