Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
filmi, görüşleri, halka, ziyaretçi

Halka Filmi Ziyaretçi Görüşleri

Eski 08-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Halka Filmi Ziyaretçi Görüşleri

* Halka Filmi Ziyaretçi Görüşleri

2
3
4
5
6
10
20
30
40
50
60
100
128

fikriye güler

28042008 01:48:00

ence çok güzel ve insanda gittikçe izleme merağı uyandıran ir film en 20 nisanda 1 ölümüne u akşamda gece yarısından iraz önce aşlayan ikinci ölümüne aktım ence u filmin 3 ölümünüde yapsınlar rekor kırmış olurlar urdan Gore Verinski'yi de çok terik ederim ellerine sağlık gözlerimiz yollarda

küra

14122007 09:04:00

film daha u gece izledim ve gerçekten inanilmaz derecede güzel uldum her sahnesinde ayri ir heyecan var müthis korkunç aşarilarınızın devamini diliyoruz

6

pln19

09122007 00:18:00

filmin gerilimine dicek i sözüm yokk su ve saç çok güsel kullanılmışama ence korku adına yapılmış i filmin konusunun gerçeğe yakın olması insanı daa fazla ürpertio farklı i gözle izliosunuz filmio yüzden çok güsel diemicem iii demem ytrli sanırım

tuğa

23112007 16:39:00

filmi çok eğendim gore verinski yi terik ederim aşarılarının devamını dilerimfilm gerçekten müthiş olmuşve irşey daha söylemek istiyorum en anadolu imam hatip öğrencisiyim son sınıfen ve kankam ingilizce dersinden yıllık performans ödevi aldık ödevimizde halka filmini anlatacağızzziyi ir seçim yaptığımıza inanıyoruzu film izi çok etkiledi

yesim calişkan

11102007 12:00:00

güzel i filmdi ama ürertiçiydi ne ilim sacmaydi gii vazla korkutucu değildi sadece seslr ürkütüodu eni ama arkadslar acaip korkmuslar yani ole dediler

TUĞÇE

11102007 11:28:00

MÜTHİŞ ÇOK GÜZEL ÇOOOOOOOOOOOOOOK EĞENDİM

Kaynak: intersinemacom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com