Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Gebelik & Doğum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
buda, mücadelem

Buda Benim Mücadelem.....

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Buda Benim Mücadelem.....

ARKADAŞLAR BİLDİGİNİZ GİBİ İKİ KEZ HAMİLE KALDIM AMA RABBİM TAMAMLAMA İZİN VERMEDİHERŞEYİN HAYIRLISI RABBİM BANADA İNŞB HAYIRLI BİR EVLAT NASİP EDERdua

BU ARADA 2 BEBEGİMİ ARALIK 26 DÜŞÜRMÜŞTÜM DOKTORUM İLK HASTALIGINDA GEL BAZI TETKİKLER YAPALIM DEDİ VE BEN BUGUN HASTANEDEYDİMGERCEKTEN İÇİM SIZLADI NEYSE HERŞEYİN HAYIRLISI

BUGUN BENDEN TAM 10 TÜP KAN ALDILAR VE İDRAR SONUÇLARIM KİMİSİ YARIN KİMİSİ 15 GUN SONRA CIKCAKONLARIDA PAYLAŞCAM SİZLERLE

BİRDE GENETİK TESTİM YAPILCAK EŞİMLE İKİMİZİN RABİM İNŞ HAYIRLISIYLA SONUÇLARIM İYİ ÇIKAR

İYİ Bİ DOKTORA DENK GELDİM ASLINDA BU TETKİKLERİ 3 GEBELİKTEN SONRA YAPIYORLARMIŞŞÜKÜRR

DİGER DOKTOR BUNLARI YAPTIRMAK İÇİN ÖZELE GİDİN DEMİŞTİ

YANLIZ KORKTUGUM BİŞEY VAR BEN MAKATIMIN DEFORMA OLMASIN KORKTUGUMU SÖYLEDİM DOKTORA BİDE KAŞINTIM VAR DEDİMHASTALIGIMDAN SONRA GEL Bİ BAKIYIM OLMAZSA RÖTGEN CEKTİRELİM DEDİ VE BEN COK KORKUYORUM RÖTGENDEDE Bİ ALET SOKUYOLARMIŞARTIK ACI CEKMEK İSTEMİYORUM

İNŞ3 GEBELİGİME SORUNSUZ BAŞLAYABİLİRİM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com