Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
612

612

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

612

Trafik kazasında annesi babası ve küçük kardeşini kaybeden genç kızın iddalarına göre ailesi hala yaşıyordurdoktorlar psikolojik tedavi görmesi için onu hastahaneye yatırırlar gece yarısı mesaiye kalan hemşire 612 numaralı odadan tuhaf sesler duyar ve ne olduğunu anlamak için odaya girer girdiğinde genç kızı yatağında göremez bir ses daha duyar "eğil"diye eğildiğinde kızı görür ona neler olduğunu sorar kız "babam burda beni almaya geldi ,beni ona verme"der !hemşire biraz korkar ama bunu kıza belli etmez kızı yatağına götürür"korkmana gerek yok bir sorun olursa beni çağır " der ve odadan çıkar aradan 6 dakika geçer odadan müthiş çığlıklar yayılır hemşire odaya girer kızı paramparça bir halde yatakta bulurhemen polisi arar kızın cesedi kaldırılırolay üzerinden 1 gün geçer ve hemşireyi 612 numaralı odada intahar etmiş vaziyette bulurlarhemşirenin cesedi incelenmek üzere morga genç kızın yanına kaldırırlar ertesi gün gençkızı ve hemşireyi incelemek üzere gelen 2 doktor da ölü bulunurama cesetlerin hepsi paramparça vede612 yazacak şekilde dizilmişlerdir doktorlar,hemşire ve genç kız hakkında araştırma yaparlar kız hakkında:trafik kazasında ölenlerin annesi , kız kardeşi vede "üvey babasının olduğu"hemşire ve doktorlar hakkında ise:anneleri kardeşleri vede "üvey babalarıyla" yaşadıkları öz babalarının da o hastahanede 612 numaralı odada kaldıkları tespit edildigenç kızın, hemşirenin ve 2 doktorun katili asla bulunamadıolaydan 6 sene 1 ay 2 hafta sonra katil teslim oldu diye kayıtlara 612 olarak geçti(katilin genç kızın "öz babası"olduğu açıklandıkatilin 612 sayısıylatakıntılı bir ruh hastası olduğu 612 numaranın sırrının geçmişte söre gelen bir e4fsane olduğu açıklandı) "bu hikayenin tamamı hayal ürünüdür yani benim uydurmam korkmanızı istemem :) beğendinizmi?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com