Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Yazılar & Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dua, etmek, hadislerle

Hadislerle Dua Etmek

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hadislerle Dua Etmek

Hadislerle Dua Etmek

ALLAH�IM! Bana azgınlık yapana karşı bana yardım et Bana zulmedenden intikamımı al Bedenime afiyet ver Gözümü ve kulağımı bana faydalandır Onları bana varisçi kıl ( Hadis-i Şerif)

ALLAH�IM! Fayda vermeyen ilimden, huzura kabul edilmeyen amelden, huşu sahibi olmayan kalpten, işitilmeyen duadan sana sığınırım ( Hadis-i Şerif )

ALLAH�IM! Gücün kudretinle afiyet ver, rahmetine girdir, Sana itaatle canımı al Sevabını cennet kıldığın hayırlı bir amelimle son nefesimi al ( Hadis-i Şerif)

ALLAH�IM!Kıyamet gününde üzüntülü yapma Karşılaşma günüde bizi zor durumda bırakma ( Hadis-i Şerif)

ALLAH�IM! Senden hayrın hemen gelecek ve sonradan gelecek olanın tamamını �bildiğim olsun bilmediğim olsun- istiyorum Allah�ım şerrin tamamından bildiğim olsun bilmediğim olsun sana sığınıyorum ( Hadis-i Şerif)

ALLAH�IM! Beni ilimle zenginleştir,hilimle süsle, takva ile zenginleştir, afiyetle güzelleştir ( Hadis-i Şerif)

ALLAH�IM! Bilerek yaptıklarımı, hatalarımı, günahlarımı bağışla Allah�ım! En doğru işimde bana hidayet ver Nefsimin şerrinden beni koru ( Hadis-i Şerif)

ALLAH�IM!Kıyamet gününde üzüntülü yapma Karşılaşma günüde bizi zor durumda bırakma ( Hadis-i Şerif )

ALLAH�IM! Benden daha iyi bildiğin kusurlarımı, işlerimde aşırıya gitmemi, cehaletimi, hatalarımı bağışla ( Hadis-i Şerif)

ALLAH�IM! Kalbimi bolca şükreden,dilimi çokça zikreden kıl ( Hadis-i Şerif)

ALLAH�IM! Nimetinin kaybolmasından, afiyetinin benden çevrilmesinden, ani azabından, gazabının tamamından sana sığınırım ( Hadis-i Şerif)

ALLAH�IM! Boş amellerden,ahlakın kötüsünden sana sığınırım ( Hadis-i Şerif)

Okuyan ''Amin'' Desin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com