Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, durasıllı, ilköğretim, manisa, mimar, okulu, salihli, sinan

Durasıllı Mimar Sinan İlköğretim Okulu Bilgileri Salihli Manisa

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Durasıllı Mimar Sinan İlköğretim Okulu Bilgileri Salihli Manisa

Durasıllı Mimar Sinan İlköğretim Okulu Hakkında - Durasıllı Mimar Sinan İlköğretim Okulu Tanıtım - Durasıllı Mimar Sinan İlköğretim Okulu Resimleri - Durasıllı Mimar Sinan İlköğretim Okulu İletişim

Durasıllı Mimar Sinan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı Durasıllı kasabasında 2006 yılında temeli atılan 24 derslikli Mimar Sinan İlköğretim Okulu eğitim ve öğretime açıldı

Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı Durasıllı kasabasında 2006 yılında temeli atılan 24 derslikli Mimar Sinan İlköğretim Okulu eğitim ve öğretime açıldı 700 öğrenci 2 döneme yeni okullarında girdi

5 Mayıs 2006 tarihinde Manisa Valisi Refik Aslan Öztürk tarafından temeli atılan 24 derslikli Mimar Sinan İlköğretim Okulu'nun açılış törenine Durasıllı Belediye Başkanı Mehmet Uygun, beldenin eski belediye başkanları Mustafa Saka ve Engin Kartal ile okul müdürü Süleyman Sarı'nın yanı sıra belde halkı katıldı

30 yıldır beldede bir ilköğretim okulu hasreti çeken belde halkı, 1 Milyon 150 bin YTL'ye mal olan modern bir okula kavuşmanın sevincini yaşadı 670 metre kare alan üzerinde kurulan kalorifer ısıtmalı, içerisinde laboratuar, kütüphane, toplantı salonu gibi bölümler bulunan okulun açılışını Başkan Uygun, eski belediye başkanlarıyla birlikte gerçekleştirdi
Törende konuşan okul müdürü Süleyman Sarı, 30 yıldır Durasıllı kasabasına yakışmayan okul ve belediyenin sağladığı ek binalarda eğitim öğretim yapılıyordu Şimdi 2007-2008 eğitim öğretim yılının 2 döneminde modern bir okula kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz 700 öğrencimiz de 2 döneme yeni okullarında başlamanın sevinci içerisindeler dedi

Durasıllı Belediye Başkanı Mehmet Uygun ise, 5 Mayıs 2006 tarihinde temelini attığımız Mimar Sinan İlköğretim Okulumuz belediye ve Manisa Valiliği işbirliği ile yapıldı Belediyemiz 350 bin YTL verirken Manisa Valiliği ise 800 bin YTL katkıda bulundu Okulumuzu toplam 1 Milyon 150 bin YTL'ye mal ettik Kasabamız ve eğitim camiamız için hayırlı olsun? diye konuştu

Törenin sonunda okul müdürü Süleyman Sarı, öğretmenler, okul aile birliği ve okul koruma derneği adına Durasıllı Belediye Başkanı Mehmet Uygun'a plaket verildi

Durasıllı Mimar Sinan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Salihli
Okulun Telefonu: (0 236) 713 11 55
Okulun Faksı: (0 236) 713 11 55
Okulun Adresi: Durasıllı
Okulun Web Adresi: http://durasillimimarsinanmebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: durasillimimarsinan@gmailcom
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Durasıllı Mimar Sinan İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com