Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyonkarahisar, bilgileri, büyükkalecik, ilköğretim, merkez, okulu

Büyükkalecik İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Afyonkarahisar

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Büyükkalecik İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Afyonkarahisar

Büyükkalecik İlköğretim Okulu Hakkında - Büyükkalecik İlköğretim Okulu Tanıtım - Büyükkalecik İlköğretim Okulu Resimleri - Büyükkalecik İlköğretim Okulu İletişim

Büyükkalecik İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

1927 yılında hizmete açılan eski okulumuz 1 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuştur 1998 – 2005 yılları arasında kullanılmamış olup, 2005 – 2006 eğitim öğretim yılında onarılarak yeniden kullanıma açılmıştır 1998 yılında yeni okul binası yapılmış ve 1999–2000 eğitim öğretim yılında faaliyete başlamıştır

ilk binası 1927 yılında eğitim öğretime başlamış ve 2000 yılına kadar bu eski bina kullanılmıştır Sekiz yıllık kesintisiz eğitim uygulamaya başlandığında derslik ihtiyacı doğmuş, bu durum geçici bir süre belediyeye ait eski un değirmeninde 3 derslik yapılarak 2 Kademe öğrencilerin eğitimi buradan karşılanmıştır Ayrıca okul binası oldukça eskimiş ve ihtiyaca karşılık veremeyecek hale geldiği için yeni okulun yapımına 1998 yılında başlanmış ve 12 derslikli kaloriferli ve betonarme olarak, 1999-2000 eğitim öğretim yılında hizmete girmiştir Eski bina, 2005-2006 eğitim öğretim yılında onarılarak yeniden kullanıma açılmıştır2006 Yılında eski okul Büyükkalecik Kocatepe İÖO olarak müstakil müdürlük haline gelmiştir

Büyükkalecik İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: (272) 243 20 07
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Büyükkalecik Kasabası
Okulun Web Adresi: bkalecikmebk12tr
Okulun E-Posta Adresi: 442472@mebk12tr - bkalecik@hotmailcom
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Büyükkalecik İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com