Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji > Rüya Tabirleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
buluşalim, rüyalarda

Rüyalarda Buluşalim

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Rüyalarda Buluşalim

RÜYALARDA BULUŞALIM

Rüyalarınızı sizlere yorumlayarak yardımcı olabilirimRüya biz insanların uyudukları zaman Ruhlarının bedenden ayrılmasıyla başlar,bazılarımız hiç rüya görmediklerini düşünürler ama görür fakat hatırlamazlarBazı rüyalar birebir yaşanır bazıları benzer olaylarla yaşanırFakat kalp gözü açık olan insanların rüyalarından korkulurÇünkü ne görürlerse onu yaşarlarOnlar için istihareye bile gerek yoktur

Alıntı Yaparak Cevapla

Rüyalarda Buluşalim

Eski 08-06-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Rüyalarda Buluşalim

1) ev arkadaşım, onun eski erkek arkadaşı ve ben arabada gidiyoruzgece ve nereye gittiğimizi bilmiyorum ama uzun bir yol sonra hakan( ev arkadaşımın erkekk arkadaşı) yoruluyor ve dinlenmek istiyor etrafta sadece ağaçlar dağ taş olan bir yoldan gidiyoruz ve hakan arabayı nasıl ayarlıyorsa ters yöne gitmeye başlıyoruz o da direksiyonu bırakıp arka koltuğa uyumaya eçiyoraraba geri geri kendi kendine gidiyor panikliyorum bir şey olacak diye her an kaza yapabiliriz çünkü ama hiçç bir şey olmadan gideceğimiz yere gidiyoruzhakanın ailesinin evine gitmişizköy gibi ama hakanlarda köyün zenin ailesiymişşaşırıyoruz ikimizde neden geldik ne işimiz var burda diyebizi karşlıyorlar filan etrafta bir sürü insan var küçük çocuklar böyle ilgiyle bakıyor bize içlerinde feminen bir tip var ev arkadaşımın yanına gelip sarılıyor "aa sen hakanımın sevgilisi misin" filan diyesonra bizi bir odaya alıyorlarhakanın annesi geliyorsöylenmeye başlıyor yanımızda bizim gelmemizden rahatsız olmuşama yanımızda söyleniyor bende sinirleniyorum toplayıp eşyalarımı gidiyorum ev arkadaşım da peşimdehakana da söyleniyorum neden getirdin bizi diyeumursamaz garip bir tavırda ya nolucakki filan diyor ama bir garip halisonra çıkmaya çalıyoyorum ev yüksek bir yerde tel örgüler filan var fileden onlarla uğraşırken uyandım:S arabanın geri geri gitmesi çok dikkatimi çekti özellikle

2) aynı gece uyandıp uyuduktan sonra da bu rüyayı gördüm ; okul gşbş geniş koridorlu bir yerdeyiz ordaki insanlara kötü ruhlar(cin vs) musallat olmuşkorku filmlerinde olur ya herkesi tek tek öldürürler filan öyle ama insanlardan bir şey anlaşılmıyoronlarla mücadele ediyorum bir sürü dua okumaya çalışıyorum ama hiçbirini hatırlamıyorumsadece nas ve felak surelerini okuyabiliyorum ve tek etki eden de onlar oluyor zatenonları okudukça karşımdaki içinee cin giren insanların geri geri kaçtığını tepki verdiğini görüyorum ama hiççbir korku yok içimde ve karabasanda olduğu gibi ağırlık kığırdayamama hiçbir şey yok sadece mücadele edip çevremdeki insanları korumaya çalışıyorum

3) bu son bu seferde büyülerle ilgili bir rüya gördümbüyük bir alışveriş merkezindeyim bir arkadaşım ağlayarak geliyor sevgilisinden ayrılmışo sırada kasada bir kadınla tanışıyorum çok sıcakkanlı bir kadıno kadını aynanın önünde göürorum ama aynaya yansıyan silüet farklı büyü yapıldığını anlıyorum ve arkadaşımın ayrılmasının sebebinin bu aolabileceğini düşünüyorumsonra bir şekilde çözüyoeum her şeyi bu arada ahır gibi yerlerin tepesinden filan atlıyorum kaçmak içintavukların olduğu yerlerden geçiyorum ve ben,m kanatlı hayvan fobim var:( birilerinden kaçıyorum en sonunda her şeyin sorumlusu kasada tanıştığım kadın çıkıyor para için büyü filan yapmış ya da yağtırmış bilemiyorum:S

aşırı yükleme yaptım farkındayım ama son bir hafta içinde gördüğüm çokça rüyadan an fazla etkilendiğim ve anlam veremediğim rüyalar bunlar yorumlarsanız çookkk sevinirim( bu arada uyumadan önce eski sevgilimi görmeyi dileyerek yatıyordum bu rüyaları gördüğümde)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com