Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
acil, ihtiyacım, yardıma

Acil Yardıma İhtiyacım Var!!!!

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Acil yardıma ihtiyacım var!!!!

İmdat!!! Sevdiğim insan, eski sevgilisiyle konuştuğu için kavga ettik Ara verelim dedi Ayrıldık Sitedeki birçok şeyi yaptım, şu ana kadar bir kere bile olsun beni arayıp "Nasılsın? Ayrılırken çok perişandın, merak ettim" demedi Onun beni aramasını, pişman olduğunu söylemesini istiyorum Artık onsuz kalmaya dayanamıyorum Lütfen bana yardım edin Çok çaresizim

Allah rızası için bana yardım edecek kimse yok mu?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-06-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Bazı insanlar var ki geride bıraktıklarını düşünmeden bencil bir şekilde kendi hayatlarını düşünürler zor günlerinde yanında olan bi insanı gözü yaşlı bırakıp başkasına giderlerHayat bu işte acısıyla tatlısıyla geçiyorKimimiz ağlıyoruz kimimiz gülüyoruz 15 senedir bende ayrıydım sevdiğimden aileler tanışmıştı ama o ayrıldı sonra çok dua ettim ilk günlerimizdeki gibi olsun herşey bana dönsün diye geldi ama hiç birşey eskisi gibi olmadı ve sonra sevmiyorum aklım sende değil dedi tekrar gittiAllah tan herşeyin hayırlısı duanı et ve sabretBen de öyle yapıyorum olmadı deyip dualarına ara verme zamanı vardır herşeyin
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-06-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

değmiyo inan senden ayrıldıysa bırak başka ellerde çeksin cezasını bence sen onun yüzünden bozulan psikolojinin tedavi olması için dua etbelasını arayana dokunmucaksınsenden sonra ne yaşıcaksa yaşasın engel olamazsın zatenterkiplerin etkisi herkeste değişiyo kimi yapıyo iyi geliyo kimi yapıyo daha kötü oluyo hiçbişey olmadan devam edince bazende sen soğuyosun o deli gibi seni isterken burdan komik gibi görünüyo ama böyle ilginç sonuçlarda mevcut onun üzüntüsü hayatına devam etmeni engellicek kadarsa psikiyatra git 4ay sonra düzeliyosunbide onun hakkında sürekli dua etmek onu sana bağlıcağına seni daha beter üzebilironun senden sakındığı sevgisini isticeğine Allahtan şifa dile,ayrıysanız oku içi sıkılsın başlığındaki dua da seni biraz rahatlatır
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com